REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Stela powstanie w Cieszynie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 wrz 2014 13:08
Galeria Stela powstanie w Cieszynie
fot. Galeria Stela w Cieszynie
Galeria Stela powstanie w Cieszynie
Galeria Stela powstanie w Cieszynie

Rozpoczęcie prac budowlanych przy Galerii Stela zaplanowano na pierwszy kwartał 2015 roku. Za koncepcję i projekt architektoniczny odpowiada pracownia Król. Projektowanie Architektoniczne z Warszawy.

REKLAMA

Galeria Stela w Cieszynie będzie posiadała cztery kondygnacje oraz powierzchnię ok 10 tys. m.kw. powierzchni najmu. Proces komercjalizacji przeprowadza dział najmu inwestora. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na pierwszy kwartał 2015 r.

Fundusz Inwestycyjny Inbap poinformował o podpisaniu pierwszych umów najmu w realizowanej inwestycji Galerii Stela w Cieszynie. W nowopowstającym obiekcie swoje sklepy otworzą takie marki jak: CCC, RTV Euro AGD, Martes Sport, Pepco i Świat Zabawek, zajmując powierzchnię ponad 2 211 metrów kwadratowych. - Ulokowanie obiektu w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKS i PKP oraz bliskiej odległości od Mostu Przyjaźni, łączącego polski Cieszyn z Cieszynem czeskim utwierdza nas w przekonaniu o sukcesie inwestycji i znacznie ułatwia rozmowy z partnerami - podkreśla Katarzyna Czajkowska, rzecznik prasowy Inbap w sprawie pozostałych lokali prowadzone są wysoko rozwinięte rozmowy negocjacyjne

Inbap Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych działający przy współpracy ze spółką Real Estate inwestorbp jest właścicielem czterech funkcjonujących obiektów handlowych. Sześć kolejnych jest w fazie realizacji. Firma skupia się na lokowaniu inwestycji w miastach małych lub średniej wielkości. W portfolio firmy znajduje się CH Rywal w Białej Podlaskiej, CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej, Galeria Kociewska w Tczewie oraz Galeria Kamienna w Starachowicach. W tym roku inwestor rozpoczął realizację kolejnych projektów: w Cieszynie, Kwidzynie, Bartoszycach, Szamotułach, Lubaniu oraz kolejnej inwestycji w Białej Podlaskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY