REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Sudecka: najnowocześniejsze fitness w Jeleniej Górze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 lip 2014 10:07
Galeria Sudecka: najnowocześniejsze fitness w Jeleniej Górze
fot. Galeria Sudecka, Echo Investment
Galeria Sudecka: najnowocześniejsze fitness w Jeleniej Górze
Galeria Sudecka: najnowocześniejsze fitness w Jeleniej Górze
Galeria Sudecka: najnowocześniejsze fitness w Jeleniej Górze
Galeria Sudecka: najnowocześniejsze fitness w Jeleniej Górze
Galeria Sudecka: najnowocześniejsze fitness w Jeleniej Górze

W galerii realizowanej przez Echo Investment powstanie super nowoczesne centrum fitness o pow. 1 300 mkw. należące do sieci Fabryka Formy.

REKLAMA

Fabryka Formy w Galerii Sudeckiej będzie największym i najbardziej nowoczesnym centrum fitness w rejonie Jeleniej Góry.

- Planując otwarcie klubu naszej sieci, zwłaszcza pierwszego w danym mieście, szczególnie uważnie analizujemy możliwe lokalizacje. W przypadku Jeleniej Góry, decyzja o wyborze Galerii Sudeckiej była dla nas naturalna i oczywista. Obiekt ten powstaje w sprawdzonej lokalizacji, którą mieszkańcy miasta i okolic doskonale znają od kilkunastu lat. Poza tym Galeria Sudecka będzie największym centrum handlowo-rozrywkowym w Jeleniej Górze, które dysponować będzie najszerszą ofertą. Nie mieliśmy więc wątpliwości, że nasz pierwszy jeleniogórski klub Fabryki Formy powinien się znaleźć właśnie w takim miejscu - mówi Michał Lachowicz, członek zarządu Fabryka Formy SA. 

W klubach sieci Fabryka Formy już wkrótce pojawi się profesjonalny i nowoczesny sprzęt marki SportsArt, który nie tylko odpowiednio zmotywuje do walki o dobrą formę, ale także pozwoli monitorować postępy. Nowe kluby, jako pierwsze w Polsce, wyposażone będą w sprzęt z wbudowaną aplikacją SA Well. Pozwoli ona wszystkim klubowiczom nie tylko śledzić swoje postępy, ale także zapisywać cele oraz osiągnięcia.

- Naszym zdaniem przyszłość centrów handlowych będzie w znacznym stopniu oparta o część rozrywkową, gastronomiczną i sportową. Dlatego zadbaliśmy o jedyne wielo salowe kino w regionie Jeleniej Góry, food court z 6 restauracjami, największy sklep sportowy sieci Go Sport, nie zapomnieliśmy również o Jupi Parku dla najmłodszych. Naturalnym uzupełnieniem był fitness. Część rozrywkowa i gastronomiczna jest już skomercjalizowana w 100 procentach, Aktualnie pracujemy nad retail parkiem, który będzie uzupełniał i wzmacniał ofertę Galerii Sudeckiej. Łącznie zrealizujemy 45 000 mkw. powierzchni handlowej i 1 800 miejsc parkingowych - mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Realizacja Galerii Sudeckiej przebiega zgodnie z harmonogramem. Obecnie na placu budowy pracuje blisko 300 osób, którzy kończą prace związane z realizacją kondygnacji kinowej.  Pod koniec lipca br. rozpocznie się proces odbioru powierzchni przez najemców. Kino Helios jako pierwsze rozpocznie adaptację swoich wnętrz.  W ostatnim czasie do grona najemców dołączyła sieć lodziarni Grycan - lokal w Galerii Sudeckiej będzie miał 40 mkw.

Galeria Sudecka powstaje w dzielnicy Zabobrze, w miejscu działającego od ponad 13 lat CH Echo. W programie centrum zaplanowano 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz wielo salowe kino Helios z częścią kawowo-barową, a także klub fitness Fabryka Formy.

W projekcie Galerii Sudeckiej inwestor przewidział 45 000 mkw. powierzchni handlowej. Najpierw powstanie galeria sklepów, butików i punktów usługowych oraz kino pierwszy w mieście multipleks. Ostatnim etapem realizacji Galerii Sudeckiej będzie budowa retail parku, w ramach którego powstanie między innymi wielko powierzchniowy sklep DIY. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych ponad 1 800 miejsc parkingowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY