REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria w drodze do rozbudowy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 maj 2017 09:28
Galeria w drodze do rozbudowy

Zbliża się modernizacja galerii City Park w Tychach. Nieruchomość została objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Pozwala to spółce realizować plany modernizacji i rozbudowy obiektu.

REKLAMA

Przyjęty plan daje możliwość modernizacji i rozbudowy galerii, obecnie rozważana jest możliwość zwiększenia powierzchni handlowej o wielkości od 2,2 do 3,5 tys. mkw.

Celem przygotowania planu przez władze miasta Tychy było uporządkowanie i unowocześnienie okolicznej przestrzeni, dzięki czemu spodziewany jest wzrost atrakcyjności inwestycyjnej tego terenu i zwiększanie wartości znajdujących się na nich nieruchomości.

- Pozytywnie przyjęliśmy informację o przyjęciu miejscowego planu zagospodarowania terenów w Tychach. Uporządkowanie warunków zabudowy niewątpliwie uatrakcyjni tereny inwestycyjne położone na obszarze objętym planem, jednocześnie pozytywnie wpływając na istniejące otoczenie. Pozwali to również na realizację planów spółki CP Tychy, zarządzającej galerią City Point. Trwają analizy określające w jakim zakresie rozbudować galerię, by optymalnie odpowiedzieć na potrzeby najemców i poprawić jakość przestrzeni handlowej oferowanej przez nas w Tychach – mówi Robert Jacek Moritz, prezes Alta.

City Point jest jedyną galerią handlową w liczącym 130 tysięcy mieszkańców mieście Tychy. W galerii City Point działa ok. 35 najemców (m. in. Reserved, CCC, Big Star, Żabka, Gatta, punkty usługowe, Multikino). Powierzchnia obiektu wynosi prawie 9 000 mkw., w tym około 40 proc. zajmuje Multikino. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY