REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria w Głogowie jednak będzie mniejsza

  • Autor: glogow.pl
  • 08 kwi 2014 14:13
Galeria w Głogowie jednak będzie mniejsza
Galeria Marcredo w Głogowie, fot. Elbfonds Development

Inwestor galerii Marcredo planuje zmniejszyć jej powierzchnię o 30 proc. - Zmienił się projekt architektoniczny i koncepcja wnętrza galerii – informuje Anna Spychalska-Grzeszczak ze spółki Elbfonds Development.

REKLAMA

Jak podaje portal Tutajglogow.pl, firma Elbfonds Development w maju ubiegłego roku dostała pozwolenie na budowę galerii Marcredo. Teraz będzie wnioskować o pozwolenia zamienne, w wyniku którego powierzchnia planowanego centrum handlowego zmniejszy się o 30 proc. 

Jeszcze 24 marca br. oficjalny komunikat przesłany przez inwestora brzmiał: Marcredo Galeria Głogów będzie centrum handlowym z silnymi najemcami, znaczącymi polskimi i zagranicznymi sieciami handlowymi oraz atrakcyjnymi sklepami lokalnych przedsiębiorców. Marcredo Galeria Głogów o powierzchni najmu ok. 28 000 mkw. powstanie przy skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i ul. Wojska Polskiego. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych ponad 900 miejsc parkingowych - czytamy na portalu Tutajglogow.pl.

Dziś na pytania o powody zmniejszenia powierzchni galerii Anna Spychalska-Grzeszczak ze spółki Elbfonds Development odpowiada tylko, że wynika to ze zmiany projektu architektonicznego i koncepcji wnętrza galerii - donosi portal.

Za projekt architektoniczny galerii Marcredo w Głogowie odpowiada biuro projektowe Ozone.

Prace związane z budową mają rozpocząć się jeszcze w kwietniu 2014 r. Termin otwarcia galerii planowany jest na listopad 2015 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY