REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Galeria Wroclavia zyska sklep z nowym konceptem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 kwi 2016 15:24
Galeria Wroclavia zyska sklep z nowym konceptem
Nowy koncept Carrefour we Wroclavii, fot. biuro prasowe Carrefour Polska
Galeria Wroclavia zyska sklep z nowym konceptem
Galeria Wroclavia zyska sklep z nowym konceptem

Na powierzchni sprzedaży około 1,5 tys. mkw., sieć Carrefour zaprezentuje wrocławskim klientom szereg najnowocześniejszych w Polsce rozwiązań. Nowy koncept tej sieci pojawi się w powstającej Wroclavii.

REKLAMA

Carrefour podpisał umowę najmu sklepu w nowo powstającym Centrum Handlowym Wroclavia. 

Umowa najmu została podpisana przez Carrefour Polska i firmę Unibail-Rodamco. Zgodnie z jej założeniami nowoczesny supermarket sieci Carrefour zostanie zlokalizowany na parterze galerii handlowej. Sala sprzedaży nowego sklepu wyniesie około 1,5 tys. mkw., a całkowita powierzchnia najmu - ponad 2 tys. mkw. Otwarcie centrum handlowego i nowego sklepu z logiem Market, planowane jest na IV kwartał 2017 roku.

Supermarket Carrefour będzie jednym z najnowocześniejszych konceptów sklepów Carrefour w Polsce, łączącym międzynarodowe doświadczenie sieci, z oczekiwaniami mieszkańców Wrocławia. Nowe rozwiązania dotyczyły będą zarówno oferty handlowej, jak również wygody i przyjemności z dokonywanych zakupów, digitalizacji, usług dodatkowych czy obsługi klienta. Wnętrze i wystawy produktów zyskają nowy design.

W 2016 roku Carrefour zamierza utrzymać założone tempo otwarć nowych placówek. Na przestrzeni 12 miesięcy sieć otworzy w Polsce łącznie 2 nowe hipermarkety, 10 supermarketów oraz ponad 100 sklepów w formacie convenience.

Wroclavia to kompleks handlowo-biurowy, powstający w samym sercu Wrocławia, przy ulicy Suchej. Budynek zostanie zintegrowany z nowoczesnym dworcem autobusowym i usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego.

Na powierzchni 71 tys. mkw., na odwiedzających gości czekać będzie ponad 200 sklepów, a wśród nich popularne, krajowe i międzynarodowe marki. Ponadto, Wroclavia ofertować będzie 20 różnorodnych restauracji oraz dwudziestosalowe kino.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY