REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Gdyńska Riviera oficjalnie ekologiczna

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 gru 2014 10:44
Gdyńska Riviera oficjalnie ekologiczna
fot. Galeria Riviera w Gdyni

Centrum handlowe Riviera w Gdynia otrzymało certyfikat BREEAM na poziomie VERY GOOD, uzyskując najwyższe noty w kategoriach: efektywność energetyczna, ekologia oraz dostępność komunikacyjna.

REKLAMA

- Otrzymanie przez Rivierę certyfikacji w brytyjskim systemie oceny budynków BREEAM świadczy o wysokich standardach o jakie dbamy podczas budowy naszych centrów oraz w trakcie zarządzania nimi. Standardy te stosujemy przy wszystkich naszych realizacjach - powiedział Maciej Kiełbicki, dyrektor zarządzający Mayland Real Estate.

Riviera cieszy się ogromną popularnością wśród klientów oraz zainteresowaniem mieszkańców całej aglomeracji trójmiejskiej. Centrum zostało zakwalifikowane do finału europejskiej nagrody Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych (ICSC) w kategorii ‘Przebudowa i/lub Rozbudowa Centrum Handlowego’.

Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem i zarządcą obiektów handlowych w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 1995 r. jako spółka Grupy Casino. W ciągu ostatnich pięciu lat Mayland oddał do użytku cztery nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, Jantar w Słupsku oraz Rivierę w Gdyni. Spółka realizuje nowe projekty na terenie całej Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY