REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Gdyńskie centrum na półmetku

  • Autor: propertydesign.pl
  • 09 kwi 2014 13:38
Gdyńskie centrum na półmetku
fot. CH Batory
Gdyńskie centrum na półmetku
Gdyńskie centrum na półmetku
Gdyńskie centrum na półmetku

Od lutego trwają prace remontowe w Centrum Handlowym Batory w Gdyni. Za projekt odpowiada J.A.Studio Pracownia Projektowa Jarosław Ambroszkiewicz. Efekty zmian są już widoczne.

REKLAMA

Na piętrach CH Batory pojawiła się nowa posadzka, odmalowano także filary, ściany, elementy konstrukcyjne i trapy łączące dwie części obiektu. Wszechobecna biel rozjaśniła i optycznie powiększyła wnętrze centrum handlowego. W ciągu najbliższych dni zakończy się także remont toalet dla klientów.

Sukcesywnie wymieniane jest oświetlenie, a na maj zaplanowano montaż nowych drzwi obrotowych. Całkowicie zmieni się także wygląd jednej ze ścian wewnętrznych, tzw. burty – żółta do tej pory powierzchnia pokryje się białym barrisolem, dodając wnętrzu świeżości i elegancji.

Trwa także wymiana nawierzchni przed głównym wejściem do obiektu. Odświeżenie elewacji i instalacja ławek dla klientów rozpoczną się późną wiosną. Zgodnie z nową polityką reklamową tradycyjne siatki reklamowe na elewacji zastąpione zostaną mniejszymi, za to bardziej estetycznymi ramkami reklamowymi.

Centrum Handlowe Batory to jeden z najstarszych obiektów handlowo-usługowych na mapie Trójmiasta. W zeszłym roku obchodził swoje 15. urodziny. Remont budynku jest odpowiedzią na wysokie wymagania klientów i stanowi początek zmian wizerunkowych Batorego. Remont odbywa się bez ingerencji w codzienne życie centrum.

Oficjalna odsłona nowego oblicza obiektu zaplanowana jest na koniec czerwca bieżącego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY