REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Globalne technologie w sercu Krakowa

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 wrz 2016 12:02
Globalne technologie w sercu Krakowa
O3 Business Campus
Globalne technologie w sercu Krakowa
Globalne technologie w sercu Krakowa

Kolejne firmy wybierają projekt O3 Business Campus w Krakowie na swoją siedzibę. Jak chwali się deweloper, Echo Investment, w budynku zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne.

REKLAMA

Projekt budynku przygotowała pracownia DDJM z Krakowa. - O3 Business Campus to przykład inwestycji, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale również funkcjonalną i nowoczesną architekturą. Budynek oferuje szereg rozwiązań przyjaznych użytkownikom, co przekłada się na komfort pracy pracowników, a najemcom pozwala pozyskiwać najlepszych kandydatów na dane stanowiska - mówi Joanna Nicińska, senior leasing manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

O3 Business Campus to projekt biurowy klasy A zlokalizowany w północnej części Krakowa, u zbiegu ul. Opolskiej i al. 29 Listopada. Inwestycja składa się z trzech dwunastokondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni 57 000 mkw. oraz parkingów - naziemnego i podziemnego.

W budynkach zastosowano m.in. energooszczędne windy, pomieszczenia do recyklingu, systemy oszczędzające wodę i prąd, panele pochłaniające hałas czy infrastrukturę dla rowerów.  

 Zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami zrównoważonego budownictwa, umożliwia elastyczną aranżację przestrzeni przy równoczesnym zachowaniu komfortu pracy pojedynczego pracownika. Deweloperem obiektu jest Echo Investment SA.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY