REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Globalne technologie w sercu Krakowa

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 wrz 2016 12:02
Globalne technologie w sercu Krakowa
O3 Business Campus
Globalne technologie w sercu Krakowa
Globalne technologie w sercu Krakowa

Kolejne firmy wybierają projekt O3 Business Campus w Krakowie na swoją siedzibę. Jak chwali się deweloper, Echo Investment, w budynku zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne.

REKLAMA

Projekt budynku przygotowała pracownia DDJM z Krakowa. - O3 Business Campus to przykład inwestycji, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale również funkcjonalną i nowoczesną architekturą. Budynek oferuje szereg rozwiązań przyjaznych użytkownikom, co przekłada się na komfort pracy pracowników, a najemcom pozwala pozyskiwać najlepszych kandydatów na dane stanowiska - mówi Joanna Nicińska, senior leasing manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

O3 Business Campus to projekt biurowy klasy A zlokalizowany w północnej części Krakowa, u zbiegu ul. Opolskiej i al. 29 Listopada. Inwestycja składa się z trzech dwunastokondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni 57 000 mkw. oraz parkingów - naziemnego i podziemnego.

W budynkach zastosowano m.in. energooszczędne windy, pomieszczenia do recyklingu, systemy oszczędzające wodę i prąd, panele pochłaniające hałas czy infrastrukturę dla rowerów.  

 Zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami zrównoważonego budownictwa, umożliwia elastyczną aranżację przestrzeni przy równoczesnym zachowaniu komfortu pracy pojedynczego pracownika. Deweloperem obiektu jest Echo Investment SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY