REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Grzegorz Stiasny z wykładem: Projekt - myśl wytyczająca przyszłość

  • Autor: Galeria Sztuki Wozownia
  • 07 lis 2014 11:02
Grzegorz Stiasny z wykładem: Projekt - myśl wytyczająca przyszłość
fot. Galeria Sztuki Wozownia zaprasza na wykład Grzegorza Stiasnego

Galeria Sztuki Wozownia w Toruniu zaprasza na wykład Grzegorza Stiasnego "Projekt - myśl wytyczająca przyszłość", który odbędzie się 24 listopada. Wykład jest prezentacją poglądów, projektów i realizacji jednego z ważniejszych architektów polskich, wyróżnionego w 2012 roku Honorową Nagrodą SARP za twórczość w dziedzinie architektury.

REKLAMA

Grzegorz Stiasny, architekt i krytyk architektury, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (dyplom 1992); od 2000 wykładowca w tejże czelni. Od 1995 partner w biurze projektowym ARÉ, prowadzonym wraz z Jakubem Wacławkiem (również laureatem Honorowej Nagrody SARP 2012).

Biuro ma w swoim dorobku wiele ciekawych realizacji, m.in. Ratusz na warszawskiej Białołęce, Urząd Pracy w Warszawie, osiedle Inflancka w Warszawie i Małe Naramowice w Poznaniu, czy Terminal Portu Lotniczego w Lublinie, uznany w plebiscycie internetowym „Życie w architekturze” za najładniejszy obiekt wybudowany w Polsce po roku 2000. W 2013 był niezależnym ekspertem Nagrody Unii Europejskiej w konkursie architektury współczesnej im. Miesa van der Rohe.

Wykład odbędzie się 24 listopada /poniedziałek/ o godzinie 17.00 w Galerii Sztuki Wozownia, ul. Ducha Świętego 6, Toruń.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY