REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Handlowe debiuty Mazowsza

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 mar 2017 09:01
Handlowe debiuty Mazowsza
Galeria Wołomin ti pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Wołominie. Projekt powstał w pracowni Arch Group. Galeria Wołomin liczyły 80 lokali na powierzchni 25 tys. mkw. GLA.
Handlowe debiuty Mazowsza
Handlowe debiuty Mazowsza
Handlowe debiuty Mazowsza
Handlowe debiuty Mazowsza

W 2016 roku na terenie aglomeracji warszawskiej wystartowały trzy nowe centra handlowe. Kolejna galeria przeszła modernizację. Zobacz, w jakim stylu zaprojektowano obiekty.

REKLAMA

Galeria Wołomin to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Wołominie. Projekt powstał w pracowni Arch Group. Galeria Wołomin liczy 80 lokali na powierzchni 25 tys. mkw. GLA. 

W listopadzie zostało otwarte centrum handlowe Gondola przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Mrugacza w Legionowie. To owoc współpracy pracowni BOSE oraz Romana Popielawskiego z firmy Romo. Projektanci z pracowni BOSE postawili na nowoczesną bryłę. Na dwóch poziomach znalazło się ponad 20 sklepów renomowanych polskich i światowych marek. Dla przybyłych klientów czeka podziemny parking samochodowy.

Galeria Grodova w Grodzisku Mazowieckim wystartowała na początku grudnia. Projekt architektoniczny powstał w pracowni Arkus. Galeria Grodova realizowana przez Grupę Napollo powstała w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego, przy ul. H. Sienkiewicza 46.  Generalnym wykonawcą jest PHUB Łucz-Bud, a autorem projektu - Arkus Biuro Projektowo - Doradcze Marek Gachowski. 

Warszawskie centrum handlowe Atrium Promenada zmieniło się, dzięki współpracy z jednym z najlepszych na świecie zespołów architektonicznych SUD Architectes.  Wizytówką nowej części Atrium Promenada jest elegancki design w postaci unikatowej, złotej fasady oraz intrygujący i nowoczesny projekt wnętrz, nawiązujący do koncepcji Grand Magasine, znanej z najlepszych galerii handlowych Londynu czy Paryża. Rozbudowa Atrium Promenada rozpoczęła się w 2015 roku. Po jej zakończeniu wielkość centrum zostanie podwojona, oferując łącznie ponad 90 tys. mkw. powierzchni handlowej.

 

 


 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY