REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

HB Reavis planuje wieżowiec przy Chmielnej

  • Autor: propertynews.pl
  • 14 kwi 2015 13:47
fot. Fotolia

Słowacki deweloper jest w trakcie opracowania koncepcji zagospodarowania gruntu przy ul. Chmielnej w Warszawie. Zapowiada, że będzie budować tak wysoko, jak tylko się da.

REKLAMA

Stanislav Frnka, prezes HB Reavis, poinformował, że projekt będzie składał się łącznie z trzech faz. W pierwszej powstanie wieżowiec. W tym momencie przedstawiciele inwestora nie chcą zdradzać jego wysokości.  - Jesteśmy ambitni i chcemy zrealizować tak wysoki projekt, jak to tylko będzie możliwe - powiedział  prezes zarządu HB Reavis Polska.

Docelowo kompleks może liczyć nawet 100 tys. mkw. powierzchni komercyjnej. W planach firmy jest stworzenie wielofunkcyjnego obiektu, który oprócz biur zaoferuje m.in. handel i usługi. Prawdopodobnie zajmą one około 6 tys. mkw. 

Firma szykuje się obecnie do uzyskania warunków zabudowy dla inwestycji. Ewentualna realizacja może rozpocząć się już w przyszłym roku.

HB Reavis w tym momencie nie planuje współpracy z partnerem inwestycyjnym.

Jak poinformowali przedstawiciele inwestora, więcej szczegółów dotyczących projektu, wraz z wizualizacjami, zostanie ujawnionych w III kwartale br. 

Projekt Chmielna Business Center zlokalizowany będzie w centrum Warszawy, przy ul. Chmielnej i Al. Jana Pawła II. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY