REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Historyczny budynek przed nowym wyzwaniem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 26 sty 2017 10:25
Historyczny budynek przed nowym wyzwaniem
Hotel Telegraaf

Hotel Telegraaf podpisał umowę licencyjną z największa na świecie siecia hotelowa Marriott International. Zgodnie z umową, hotel Telegraaf będzie pierwszym partnerem sieci Marriott w Estonii i stanie się częścią Autograph Collection.

REKLAMA

Hotel Telegraaf to luksusowy 5-gwiazdkowy hotel w Tallinie. Znajduje się na obszarze średniowiecznej Starówki, obok placu Ratuszowego. Budynek hotelu został wybudowany w 1878 roku jako bank, aby następnie stać się częścią Poczty Estonii.

Hotel Telegraaf otworzył swoje podwoje w 2007 roku i obecnie posiada 84 pokoje, w tym trzy standardowe apartamenty i jeden apartament prezydencki. Hotel Telegraaf stanie się członkiem Autograph Collection w połowie 2017 roku.

- Hotel Telegraaf to ikona i jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w samym sercu najstarszej części miasta. Jego charakter, historia, unikalny styl oraz fakt iż znajduje się tam jedna z najlepszych w mieście restauracji, powodują, iż jest to doskonałe miejsce dla hotelu takiego jak Autograph Collection – mówi Janusz Mitulski, dyrektor rozwoju sieci Marriott na Europę Środkową i Wschodnią.

Autograph Collection Hotels to portfolio wyjątkowych i niepowtarzalnych w swoim rodzaju hoteli butikowych, indywidualnie i starannie dobranych przez Marriott International, działających w ramach portfela 30 różnych marek sieci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY