REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Hotel Aubrecht odbudowany po pożarze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 lut 2016 10:39
Hotel Aubrecht odbudowany po pożarze
Aubrecht

Firma Dekpol zakończyła odbudowę czterogwiazdkowego Hotelu Aubrecht w kaszubskiej miejscowości Przechlewo nad jeziorem Szczytno.

REKLAMA

Hotel Aubrecht Country SPA Resort to malowniczo położony kompleks hotelowo – wypoczynkowy położony na Kaszubach, którego przebudowa była konieczna po pożarze w 2013 roku. Prace z zakresu generalnego wykonawstwa zrealizowane przez Dekpol objęły szczegółowe odtworzenie obiektu o łącznej powierzchni ok. 6 000 mkw. i kubaturze 40 000 m3 wraz ze wszystkimi elementami wyposażenia. Składający się z czterech budynków kompleks, został m.in. posadowiony na gruntach nienośnych z wykorzystaniem technologii palowania i częściową wymianą oraz wzmocnieniem gruntu.

Hotel Aubrecht oferuje pokoje i apartamenty w różnych standardach, wykończone w rustykalnym stylu, z tarasami i balkonami, z których rozpościera się malowniczy widok na okoliczną przyrodą. Na terenie obiektu znajduje się lobby oraz zaplecze gastronomiczne. Hotel oferuje bogato wyposażoną przestrzeń wypoczynkową ze strefą spa i wellness z wewnętrznymi basenami, jacuzzi oraz saunami. Do dyspozycji gości jest także kręgielnia, restauracja i bar.

Otoczony lasami Hotel Aubrecht położony jest bezpośrednio nad jeziorem Szczytno, w pobliżu najstarszego parku narodowego w Polsce – Borów Tucholskich. 

Architektem nowych wnętrz hotelu jest Magdalena Szkarłat.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY