REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Hotel Ibis Styles Grudziądz - miejsce dla współczesnych rycerzy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 kwi 2017 16:09
Hotel Ibis Styles Grudziądz - miejsce dla współczesnych rycerzy
Hotel Ibis Styles Grudziądz fot. mat. prasowe
Hotel Ibis Styles Grudziądz - miejsce dla współczesnych rycerzy
Hotel Ibis Styles Grudziądz - miejsce dla współczesnych rycerzy

W połowie kwietnia 2017 r. w Grudziądzu został otwarty nowy obiekt hotelowy nawiązujący swoim wyglądem do długiej, sięgającej średniowiecza historii Grudziądza. Ibis Styles Grudziądz to położony w pobliżu najstarszej części miasta hotel, gdzie można się poczuć jak w nowoczesnym zamku. Wystarczy zamknąć oczy, żeby usłyszeć huk dział i szczęk oręży.

REKLAMA

Hotele Ibis Styles zawsze zapewniają swoim gościom pobyt we wnętrzach łączących oryginalny i stylowy design z funkcjonalnością. W nowym hotelu w Grudziądzu, możemy przenieść się do czasów rycerskich pojedynków, wystawnych uczt i ballad. To wszystko dzięki motywowi przewodniemu, który został wybrany własnie dla tego obiektu.  Tu już od progu można poczuć wyjątkowy rycerski klimat. Recepcyjna lada została ozdobiona motywami z rycerskich zbroi, a zasłony w lobby przypominają barwne proporce. Rycerze spogladają na gości z nowoczesnych grafik na ścianach lobby i restauracji, której długie, drewniane stoły nadają klimat zamkowej sali biesiadnej.

Architekci z  pracowni Tremend starali się stworzyć miejsce idealne do pracy i odpoczynku. Tak samo jak w domu, tak i tu, goście powinni czuć się wygodnie. Dbałość o detale w nowym hotelu ibis Styles Grudziądz przejawia się nie tylko w designerskim projekcie. Stylowe wnętrza uzupełnia nowoczesne, komfortowe wyposażenie. Szczególną uwagę poświęcono wystrojowi wnętrza, ale także zastosowanym materiałom. Dekoracje utrzymane są w spokojnej, ponadczasowej tonacji kolorystycznej, wzbogaconej granatowymi, błękitnymi lub żółtymi akcentami.

Miejsce dostosowane do potrzeb biznesu, rodzin z dziećmi oraz osób z niepełnosprawnościami

Hotel dysponuje 87 pokojami. Przygotowując projekt, skupiono się na prostocie i rozwiązaniach przyjaznym przebywającym w nim gościom. Znajduje się tu na przykład stolik, który może dać dodatkową powierzchnię do pracy, posłużyć jako stolik kawowy, a przysunięty w kierunku łóżka, można wykorzystać jako miejsce zjedzenia śniadania. W każdym pokoju znajduje się łóżko SweetBed by ibis Styles oraz telewizor LCD z kanałami dedykowanymi najmłodszym. Część pokoi jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dla tych, którzy przyjeżdżają do Grudziądza w celach biznesowych, nowy hotel będzie dobrym rozwiązaniem. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezpłatny Internet Wi-Fi. W ofercie ibis Styles Grudziądz znajdują się 4 w pełni wyposażone sale konferencyjne o łącznej powierzchni 350 mkw. oraz parking, które stwarzają możliwość organizacji udanych spotkań konferencyjnych, integracyjnych czy bankietów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY