REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Hotel Kopernik w Olsztynie będzie przebudowany według T-33

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 maj 2015 13:14
Hotel Kopernik w Olsztynie będzie przebudowany według T-33
fot. Wizualizacja Hotelu Kopernik w Olsztynie

Spółka Hotele Olsztyn przygotowuje przebudowę hotelu Kopernik w Olsztynie przy ul. Warszawskiej. Projekt inwestycji opracowało biuro T-33.

REKLAMA

Projekt zakłada przebudowę wraz z rozbudową i zmianą sposobu użytkowania istniejącego budynku biurowego na budynek hotelowy oraz funkcjonalne połączenie z budynkiem obecnie funkcjonującym jako obiekt hotelowy.

Hotel „Kopernik” składał się będzie z dwóch skrzydeł hotelowych połączonych ze sobą poprzez lobby i ciągi komunikacyjne. Dodatkowo oba budynki zostaną dostosowane do wymagań umożliwiających uzyskanie certyfikatu hotelu trzygwiazdkowego dostępnego dla osób niepełnosprawnych

Istniejąca zabudowa składa się z dwóch stykających się ze sobą i nie połączonych komunikacyjnie skrzydeł: hotelowego i biurowego. Planuje się połączenie komunikacyjne budynków na poziomach parteru, +1, +2, +3 oraz dwukondygnacyjną rozbudowę w obrębie istniejącego dziedzińca

Spółka przeprowadziła w maju przetarg na wykonawstwo inwestycji, unieważniony z powodu złożenia ofert przekraczających zakładany budżet.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY