REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Hotel Mercure Bydgoszcz Sepia otworzył swoje podwoje

  • Autor: UM Bydgoszcz
  • 09 sty 2015 09:07
Hotel Mercure Bydgoszcz Sepia otworzył swoje podwoje
fot. Hotel Mercure Bydgoszcz Sepia

Prace przy wyposażeniu hotelu Mercure Bydgoszcz Sepia oficjalnie zostały zakończone. Hotel ma już pozwolenie na użytkowanie.

REKLAMA

Mercure Bydgoszcz Sepia składa się z dwóch części. Jedną stanowi stylowa wyremontowana kamienica z 1884 roku. Druga część powstała od podstaw na podwórzu niewielkiej 1500 metrowej działki.

Hotel wyróżnia się nie tylko lokalizacja z widokiem na Stare Miasto, Wyspę Młyńską i Operę Nova. Obiekt jest niepowtarzalny ze względu na 85-metrowy taras widokowy na dachu kamienicy. Z tarasu będzie można korzystać w okresie wiosenno-letnim. Będzie on dostępny także dla bydgoszczan, którzy zechcą skorzystać z oferty hotelowego lobby baru - podaje bydgoski magistrat.

Przy hotelu stanął pierwszy w Polsce zautomatyzowany parking. Na jednej ze ścian zamykających dziedziniec powstał też ogród wertykalny. Rośliny zostały zasadzone w specjalnych panelach przymocowanych do ściany. Konstrukcja największe wrażenie ma robić wiosną, gdy rośliny się rozrosną.

Projekt był współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wartość tej inwestycji to około 32 mln zł. Inwestorem jest firma Cube. Czterogwiazdkowy hotel działa pod marką Mercure.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY