REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Hotel Number One to połączenie tego, co najlepsze z dorobku polskich architektów

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 lut 2017 16:48
Hotel Number One to połączenie tego, co najlepsze z dorobku polskich architektów
fot. materiały prasowe

Budowa położonego na gdańskiej Wyspie Spichrzów hotelu Number One dobiega końca. Hotel to połączenie tego, co najlepsze z dorobku polskich architektów reprezentowanych przez pracownię KD Kozikowski Design i Ideograf Paulinę Czurak wraz ze znakomitą pracownią Sikora Wnętrza - Jan Sikora. Artystów łączy wspólna miłość do piękna.

REKLAMA

Hotel Number One to kolejna już inwestycja hotelowa Dekpol SA, realizowana w samym sercu Gdańska, przy ulicy Jaglanej na Wyspie Spichrzów. Ponad 95 proc. prac budowlanych zostało już zrealizowanych. Na zewnątrz trwa porządkowanie terenu i montaż ostatnich elementów jak: balustrady zewnętrzne, obiekty małej architektury czy wykończenie wejść. Wewnątrz trwają prace porządkowe, w tym związane z wykończeniem pokoi i części wspólnych. Na poziomie garaży zakończono zakładanie instalacji sanitarnych i elektronicznych.

Hotel to połączenie tego, co najlepsze z dorobku polskich architektów reprezentowanych przez pracownię KD Kozikowski Design i Ideograf Paulinę Czurak wraz ze znakomitą pracownią Sikora Wnętrza - Jan Sikora. Artystów łączy wspólna miłość do piękna.

W nowym hotelu do dyspozycji gości będą 172 pokoje, w tym jedno i dwupokojowe studia o powierzchni od 22 do 44 mkw. Nowoczesne wyposażenie pokoi obejmuje m.in. technologie smart, indywidualnie sterowaną klimatyzację, telewizję satelitarną. W każdym pokoju znajdzie się również wygodne miejsca do pracy z szybkim i bezprzewodowym łączem internetowym.

W hotelu znajdzie się restauracja serwująca dania kuchni włoskiej oraz rozbudowana strefa wellness z basenem, saunami, siłownią i SPA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY