REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Hotel Poloneza w duchu sharing economy

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 13 kwi 2018 15:36
Hotel Poloneza w duchu sharing economy
Poloneza 1, nowa inwestycja Grupy Arche

Nowy obiekt Arche w Warszawie już na ukończeniu. W drugim kwartale 2018 roku hotel Poloneza zostanie oddany do użytku. Inwestycja połączy hotel oraz apartamenty typu longstay zgodnie - jak zapewnia Arche - z coraz bardziej popularnym na świecie nowym trendem sharing economy, czyli ekonomii dzielenia się.

REKLAMA

Hotel Poloneza zaprojektowano i wykończono specjalnie z myślą o potrzebach i wygodach rezydentów wynajmujących apartamenty i pokoje na długie pobyty tj. ponad 30 dni. Powierzchnie od 16 do 35 mkw. są porównywalne do powierzchni mieszkań. Oferta najmu długoterminowego skierowana jest między innymi do firm i instytucji poszukujących stałego miejsca pobytu dla swoich rezydentów, pracowników, menadżerów i specjalistów przebywających czasowo w stolicy.

Istotnym jest, iż wynajmujący otrzymuje jedną fakturę zbiorczą obejmującą pobyt i wszystkie zlecone usługi bez żadnych dodatkowych zobowiązań i umów tak charakterystycznych i uciążliwych w indywidualnym najmie mieszkań. Nie występuje tu również kłopotliwy element kaucji gwarancyjnej bowiem apartamenty na długi pobyt wynajmowane są w trybie hotelowym - twierdzą przedstawiciele Arche. Jest to też oferta dla klientów poszukujących rozwiązań najmu w systemie kontraktacji „dobo-nocy”. Dzięki stałej umowie z Hotel Poloneza klient ma zagwarantowaną pulę apartamentów przygotowywanych na żądanie na konkretny termin i okres najmu również z możliwością rotacji osób zamieszkujących w apartamencie. Apartamenty w Hotel Poloneza w Warszawie są specjalnie przygotowane na długie pobyty służbowe, biznesowe, handlowe czy turystyczne.

Jednocześnie, pokoje hotelowe są sprzedawane w systemie condo. Nabywane jest prawo własności do apartamentu w hotelu a jednocześnie podpisywana jest umowa z zarządcą hotelu – Grupą Arche wieloletnią umowę najmu. Arche zapewnia zysk w wysokości 5 proc. przez pięć lat i prawo pierwokupu po 5 latach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY