REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Hotele B&B stawiają na nowy design

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 lip 2016 11:42
Hotele B&B stawiają na nowy design
Hotel B&B w Łodzi, fot. materiały prasowe

Już wkrótce z nowoczesnego designu, innowacyjnych rozwiązań i bogatszego wyposażenia, będą mogli skorzystać klienci nowo otwartych hoteli B&B w Katowicach i w Łodzi. Projekty architektoniczne hoteli powstawały w biurze Arbapol.

REKLAMA

Hotele B&B w Łodzi oraz Katowicach coraz bliżej otwarcia. Prace na obu budowach weszły już w etap wykończenia. Choć część pokoi jest już gotowa na przyjęcie gości, na efekt finalny trzeba będzie poczekać do jesieni, kiedy to hotele otworzą swoje podwoje.

Hotel B&B Łódź Centrum powstaje na działce zlokalizowanej przy al. Kościuszki 14 przy pasażu Rubinsteina, w sąsiedztwie ul. Piotrkowskiej i będzie dysponował 149 pokojami. Położony w pobliżu stacji kolejowych Łódź Fabryczna oraz Łódź Kaliska obiekt, to idealne miejsce pobytu dla wszystkich, którzy odwiedzają miasto nie tylko w celach biznesowych, ale także prywatnych i turystycznych. Z kolei Hotel B&B Katowice Centrum to obiekt usytuowany w samym sercu miasta, u zbiegu ulic Opolskiej i Sokolskiej, przy budynku Filharmonii Śląskiej, blisko Dworca Głównego PKP. Wraz z jego otwarciem lokalna baza noclegowa wzbogaci się o 105 pokoi,  zapewniających spokojne miejsce do pracy i wypoczynku. Tym samym trzecia co do wielkości sieć hoteli ekonomicznych w Europie wprowadzi w tym roku na polski rynek ponad 250 nowych pokoi, które jednocześnie zapoczątkują nowy trend w aranżacji obiektów Grupy B&B w naszym kraju.

– Stworzyliśmy nowy wygląd pokoi i lobby w Łodzi oraz w Katowicach. Nowoczesny design będzie przeplatał się tu z elementami wystroju nawiązującymi do wyjątkowych miejsc na mapie obu miast. I tak na Śląsku motywem wiodącym w aranżacji pokoi jest oryginalna i efektowna architektura miasta, a w Łodzi wszechobecne murale – zdradza Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

Nowa koncepcja urządzenia wnętrza zastosowana przy budowie obu obiektów to przede wszystkim nowoczesne umeblowanie w przyjaznych, jasnych kolorach, optymalne oświetlenie, funkcjonalna łazienka zaopatrzona dodatkowo w suszarkę do włosów oraz bogatsze wyposażenie pokoi – w każdym znajduje się 40 calowy Smart TV LCD. Warto również podkreślić, że obiekty są w całości klimatyzowane, a swoim klientom zapewniają bezpłatny dostęp do szybkiego, nielimitowanego Wi-Fi, co jest standardem w całej sieci B&B.   

Uzupełnieniem oferty B&B w Łodzi oraz w Katowicach będzie sala konferencyjna z nowoczesnym zapleczem multimedialnym. Dla osób podróżujących samochodem ułatwieniem będą podziemne, a w Łodzi również naziemne, miejsca parkingowe, co w kontekście lokalizacji wydaje się być nieocenionym atutem obu inwestycji.

Otwarcie obu obiektów zaplaowane jest na jesień.  

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY