REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Hotele Ibis stawiają na nowoczesny design i podnoszą standard

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 kwi 2015 09:25
fot. ibis kitchen

Od 2013 roku w czterech lokalizacjach: ibis Warszawa Stare Miasto, ibis Warszawa Reduta, ibis Kraków Stare Miasto oraz ibis Kraków Centrum były prowadzone modernizacje, których efektem jest podwyższenie kategorii obiektów z 2 na 3 gwiazdki.

REKLAMA

 - Zmiana standardu z 2 na 3 gwiazdki w czterech hotelach ibis w Polsce jest wynikiem konsekwentnej realizacji działań skoncentrowanych na zwiększeniu komfortu w naszych obiektach ekonomicznych – podkreśla Joanna Świerkosz, zastępca dyrektora sprzedaży, dystrybucji i marketingu w Polsce i krajach bałtyckich. – Rozpoczynając dwa lata temu procesy modernizacji w tych obiektach, które polegały m.in. na wprowadzeniu komfortowych łóżek Sweet Bed™ by ibis, powierzchni publicznych Avanzi czy konceptu ibis kitchen spodziewaliśmy się pozytywnych reakcji gości. Nasze działania udowadniają, że nowoczesny design to nie tylko domena hoteli ekskluzywnych, ale również możliwie charakterystyczny element obiektów ekonomicznych.

W trzygwiazdkowych hotelach ibis zmienia się także design. Lobby aranżowane jest  według konceptu Avanzi wykorzystującego przenikanie się faktur i kolorów. Na jego klimat składają się też grafiki na ścianach i sufitach, drewniane elementy oraz wykorzystanie cieplejszych akcentów kolorystycznych. Powierzchnie te wyposażono m.in. w fotele na biegunach, duże sofy czy stoliki z blatami do gier planszowych.

W ciekawy sposób wykorzystano również przestrzeń na tylnej ścianie za recepcją – na umieszczonych tam panelach wyświetlane są ważne informacje dla gości jak np. prognoza pogody czy aktualne oferty specjalne.

Z projektem Avanzi współgra koncept restauracyjny – ibis kitchen, który odnosi się nie tylko do wystroju, ale również do specyfiki miejsca.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY