REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Hotelowo, biurowo i designersko. 10 najchętniej czytanych wiadomości sierpnia

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 31 sie 2016 16:04
Hotelowo, biurowo i designersko. 10 najchętniej czytanych wiadomości sierpnia

Zobacz teksty, które cieszyły się największym zainteresowaniem czytelników w sierpniu 2016 r. na portalu Propertydesign.pl.

REKLAMA

1. Najbardziej designerskie hotele nad polskim morzem

Redakcja Propertydesign.pl wybrała 15 najbardziej designerskich hoteli położonych niedaleko polskiego morza. Niektóre to luksusowe obiekty, inne mniej znane, ale leżą tuż przy plaży i zapewniają piękny widok na morze. A przede wszystkim łączy je jedno dobry design.

2. TOP 15: Najbardziej niesamowite biurowce w Polsce

Biurowiec Focus, Sky Tower czy Pixel - to jedne z najbardziej charakterystycznych budynków współczesnej Polski, które powstały według projektu renomowanych pracowni. Wybraliśmy 15 najciekawszych budynków biurowych, tych bardziej i mniej znanych, minimalistycznych i zaprojektowanych z rozmachem, ale łączy je jedno - dobra architektura.

3. Zobacz inwestycje, które odmienią Wyspę Spichrzów

Wyspa Spichrzów w Gdańsku to niezwykłe miejsce z wyjątkowym potencjałem. Od wielu lat czeka na zagospodarowanie. Zobacz nowe inwestycje, które pojawią się już niedługo na tej unikatowej wyspie.

4. TOP 10: Najbardziej kolorowe wnętrza

Soczyste kolory mocno wkroczyły do wnętrz komercyjnych i zagościły w nich na dobre. Redakcja Propertydesign.pl przedstawia najbardziej kolorowe wnętrza!

5. U podnóża Wawelu stanęły takie niezwykłe meble

Tymczasowe zagospodarowanie placu Powiśle 11 u podnóża Wawelu reaktywuje przestrzeń publiczną przed Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego, z której ze względu na brak wyrazistego charakteru, zieleni oraz cienia mało kto korzysta. Za projekt odpowiada zespół BudCud.

6. Biuro Wyborowa Pernod Ricard made by Tétris

Zadanie dla wykonawcy było konkretne: urzeczywistnić odważny projekt autorstwa Massive Design. W szalonym tempie, bo w ciągu 14 tygodni, Tétris zagospodarował na nowo 2,4 tys. mkw. nowego biura Wyborowa Pernod Ricard w budynku Lumen (Złote Tarasy), włączając w to rozbiórkę poprzedniej aranżacji. Budowa wymagała koordynacji 30 ekip. Zdarzało się, że na miejscu pracowało jednocześnie 350 osób.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY