REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ibis Styles w Bielsko-Białej po modernizacji według projektu Tremend

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 lip 2015 13:03
Ibis Styles w Bielsko-Białej po modernizacji według projektu Tremend
ibis Styles Bielsko-Biała
Ibis Styles w Bielsko-Białej po modernizacji według projektu Tremend
Ibis Styles w Bielsko-Białej po modernizacji według projektu Tremend

Dzięki gruntownej renowacji przestrzeni ogólnodostępnych w hotelu Ibis Styles w Bielsko-Białej, przeniesiemy się w świat Fiata 126p i lata świetności polskiego przemysłu samochodowego. Odnowiono również elewację, a koszt całej inwestycji wyniósł 1,5 mln zł. Koncepcję modernizacji obiektu opracowała firma Tremend Sp. z o.o.

REKLAMA

Zarząd sieci hotelowej chwali się, że nie ma dwóch takich samych hoteli ibis Styles na świecie, bo wszystkie posiadają wyjątkowy charakter. Obiekty cechuje nowoczesny wystój.

Motywem przewodnim we wnętrzach hotelu ibis Styles Bielsko-Biała jest polski przemysł samochodowy nierozerwalnie niegdyś związany z mieszczącą się tu Fabryką Samochodów Małolitrażowych „Polmo” Bielsko-Biała, która od 6 czerwca 1973 produkowała legendę – Polskiego Fiata 126p.

Inspiracje, również Fiatem 126p, znajdziemy na drzwiach pokoi hotelowych czy sal konferencyjnych. Nie zabrakło ich także w lobby utrzymanym w biało-srebrnej i czerwonej kolorystyce. Lampy tam umieszczone nawiązują w swoim designie do reflektorów samochodowych. Na ścianach natomiast znajdziemy grafiki przedstawiające te kultowe dla Polaków auta. Pośród nich znajdziemy również mapę miasta, przy pomocy której goście mają możliwość dzielenia się wskazówkami dokąd warto się udać w pobliskiej okolicy.

Hotel zmienił się również na zewnątrz. Czarno-biała, minimalistyczna elewacja z ciekawie rozmieszczonymi lampami sprawia imponujące wrażenie.

W hotelu znajdziemy 133 pokoje, w tym także te przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W każdym z nich znajduje się telewizor LCD z kanałami satelitarnymi i radiem oraz nieograniczony dostęp do WiFi. W cenę noclegu wliczone jest również śniadanie w formie bufetu.

- Hotel ibis Styles Bielsko-Biała znajduje się w doskonałej lokalizacji, umożliwiającej wygodne zwiedzanie malowniczych terenów Podbeskidzia, Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego – zaznacza Monika Michałek, dyrektor hotelu. – Podróż nie tylko w góry, ale również do źródeł polskiego przemysłu motoryzacyjnego można rozpocząć całą rodziną dzięki ofercie specjalnej. Jej częścią są wyjątkowe ceny na pokoje, ale również specjalnie urządzony kącik, gry i niespodzianki, a także dedykowane dzieciom kanały telewizyjne. Dysponujemy również pięcioma kompletnie wyposażonymi salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 300 mkw. Jest to więc dobre miejsce na seminaria i spotkania biznesowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY