REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Igreki chcą designu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 paź 2016 13:24
Igreki chcą designu
fot. Vienna House
Igreki chcą designu
Igreki chcą designu

Generacja Y jest bardzo mobilna i poszukuje nowości, również w hotelach. Stawia na naturalność, swobodę i bezpretensjonalność. Podobnie jak hotele linii „smart casual” sieci Vienna House. 30 września otwarty został kolejny obiekt tej marki – Vienna House Easy Berlin.

REKLAMA

To właśnie młode pokolenie jest główną grupą gości nowej linii hoteli Vienna House Easy, która powstała w lutym tego roku.

- Linia Easy wypełnia niszę między hotelami ekonomicznymi a lifestylowymi. Nazwaliśmy tę koncepcję „smart casual“. Myślę, że odzwierciedla ona klimat naszych czasów, a zarazem niezmienność pewnych zasad – mówi Rupert Simoner, CEO Vienna House.

Hotele Vienna House Easy mają swój unikatowy charakter i łączą wielkomiejski charakter z urokiem otoczenia. Są lokalnymi gospodarzami, gdzie liczy się naturalność, mobilność oraz regionalizm. Mobilność to m.in. nowoczesne technologie, mobilny concierge (przez który goście mogą się skontaktować z recepcją czy skorzystać z elektronicznego e-kiosku), ale też możliwość wypożyczenia rowerów. Regionalizm widać zarówno w wystroju wnętrz, jak i ofercie gastronomicznej. W krakowskim Vienna House Easy Cracow na śniadanie można spróbować krakowskich bajgli z oscypkiem, zaś ściany i dywany nowootwartego Vienna House Easy Berlin zdobią elementy z berlińskim niedźwiedziem.

Berliński hotel to już 14 obiekt linii „smart casual” i pierwszy, którego rekonstrukcja była w pełni zarządzana przez Vienna House. Wszystkie są synonimem domowej atmosfery i nastawienia na codzienne, proste przyjemności. Oferują zupełnie nowe wzornictwo pokoi, koncepcję śniadań w stylu piekarni z prostymi produktami najwyższej jakości, a także nową koncepcję baru otwartego na lobby, który jest jednocześnie miejscem pracy i odpoczynku. Restauracje w tych hotelach czerpią inspirację ze słynnego wiedeńskiego Naschmarkt – targu przysmaków.

Vienna House Easy to 3-4-gwiazdkowe hotele średniej wielkości (do 200 pokoi), z centrum konferencyjnym i barem. Wpisują się w miejską tkankę i często zlokalizowane są poza ścisłym centrum. Sieć planuje otwarcie kolejnych 7 obiektów tej linii do 2020 r. W Polsce aktualnie znajduje się jeden hotel tej marki - Vienna House Easy Chopin Cracow.     

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY