REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Indie design również w sieci

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 gru 2016 11:10
Indie design również w sieci
fot. Tribute Portfolio

Magnolia Hotel to nowość na hotelowej mapie świata. Obiekt charakteryzuje się ambitnym i niestandardowym podejściem do wyglądu wnętrz.

REKLAMA

Hotel posiada 182 nowoczesne pokoje i znajduje się w śródmieściu St Louis. Został stworzony przez Stout Street.

Budynek charakteryzuje się niestandardowym podejściem. Został m.in. wpisany na Narodowy Rejestr Miejsc Historycznych. Obiekt powstał bowiem w miejscu dawnego hotelu Mayfair. W ten sposób zapewniony jest niezwykły klimat.

Oprócz przestronnych pomieszczeń przeznaczonych na spotkania, hotel chce dotrzeć do swoich gości m.in. poprzez... czekoladę. To lokalna tradycja zapoczątkowana przez aktora, Cary`ego Granta. Obecny Magnolia Hotel serwuje tworzone na miejscu, sygnowane czekoladki.

Innym wyróżnikiem hotelu jest udostępnienie gościom pełnego zakresu transportu samochodowego. Hotel posiada na własność pojazdy Tesli. Nie zapomniano również o szybkim internecie.

Oczywiście, design wnętrz jest tu najważniejszy. Goście mogą tu poznać m.in. historię miasta, działalność aktora - Cary`ego Granta czy historyczne detale, takie jak okna pochodzące jeszcze z lat 20-tych lub szyldy dawnych rzemieślników.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY