REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Inowrocławska galeria projektu NC Architekci lubiana przez klientów

  • Autor: Property Design
  • 07 sty 2014 13:50
Inowrocławska galeria projektu NC Architekci lubiana przez klientów

Architektura i oferta Galerii Solnej w Inowrocławiu przyciąga odwiedzających. W ciągu 6 miesięcy od otwarcia jest już ich 2 mln. To także zasługa NC Architekci - biura, które wymyśliło koncepcję architektoniczną tego miejsca. Inwestorem jest spółka Libra Project oraz oraz Acteeum Central Europe.

REKLAMA

Galeria Solna jest doceniana nie tylko za ofertę handlowo-usługową i wysoki stopień komercjalizacji obiektu otwartego przy stanie 98 proc. wynajętej powierzchni, ale także za architekturę. Projekt architektoniczny stanowi połączenie regionalnych inspiracji - kryształów soli kamiennej, których niezwykłe kolory stały się inspiracją dla trzech głównych placów centrum a także tężni solankowej, która nadała charakter fasadzie obiektu, znajdując szczególne odzwierciedlenie w wejściu głównym.

Galeria Solna to pierwsze nowoczesne centrum handlowo-usługowe w Inowrocławiu. Na powierzchni ponad 30 tys. mkw. znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych. Do dyspozycji klientów oddanych zostało 1000 miejsc parkingowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY