REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Instagramowe TOP 10 najpiękniejszych hoteli

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 17 kwi 2018 09:53
Instagramowe TOP 10 najpiękniejszych hoteli
Lebua at State Tower, Bangkok
Instagramowe TOP 10 najpiękniejszych hoteli
Instagramowe TOP 10 najpiękniejszych hoteli
Instagramowe TOP 10 najpiękniejszych hoteli
Instagramowe TOP 10 najpiękniejszych hoteli
Instagramowe TOP 10 najpiękniejszych hoteli

Portal Hotels.com opublikował listę 10 hoteli najlepiej prezentujących się na Instagramie - w końcu zjawisko Insta-travel to nieodłączny element podróżowania.

REKLAMA

Jak pokazuje badanie przeprowadzone przez Hotels.com, co szósta osoba przyznaje, że rezerwując hotel kieruje się tym, jak będzie on prezentował się na zdjęciach udostępnianych w mediach społecznościowych. Aby ułatwić podróżującym wybór, eksperci Hotels.com przygotowali specjalną listę 10 hoteli, których niezwykła architektura przyczyni się do uzyskania wielu pozytywnych reakcji i nowych obserwujących na Instagramie.

Jak pokazuje opublikowany pod koniec zeszłego roku przez Hotels.com raport Mobile Travel Tracker, milenialsi spędzają średnio 80 minut dziennie w mediach społecznościowych, a 2/3 z nich na wakacjach nie może oderwać się od Instagrama. Nie dziwi więc fakt, że wybierając hotel, milenialsi kierują się przede wszystkim jego wyglądem, a idealnie ujęcie stanowi jedno z najważniejszych wakacyjnych wyzwań.

- Z własnych doświadczeń wiemy, że wielu z nas po wejściu do pokoju hotelowego najpierw robi zdjęcie i udostępnia je na Instagramie, a dopiero potem decyduje się na spacer po plaży. Dodatkowo, z naszego corocznego raportu Mobile Travel Tracker wynika, że co szósty podróżujący wybiera wakacyjny cel podróży na podstawie informacji pochodzących z mediów społecznościowych. Uznaliśmy więc, że nadszedł czas na opracowanie naszej własnej listy fotogenicznych hoteli, z której mogłaby skorzystać każda z osób planujących wyjazd– mówi Isabelle Pinson, wiceprezes zarządu marki Hotels.com EMEA.

Lista 10 najlepiej prezentujących się hoteli to piękne widoki z balkonów, olśniewające łazienki, majestatyczne klatki schodowe oraz baseny na dachach, stworzone specjalnie po to, aby zdobywać lajki, serduszka i pełne zazdrości komentarze. 

1. St. Pancras Renaissance Hotel London, Wielka Brytania (Ocena Hotels.com na podstawie opinii: 8,8 na 10)

St. Pancras Renaissance Hotel to obiekt zapierający dech w piersiach, majestatyczny i doskonale prezentujący się na zdjęciach. Kultowe schody, znane z wideoklipu Spice Girls Wanna be, bardzo często pojawiają się w mediach społecznościowych. Ceny zaczynają się od 1 139 zł pokój za dobę.

2. Hotel Plaza Athenee, Paryż (Ocena na Hotels.com na podstawie opinii: 9,6 na 10)

Z hotelu rozpościera się widok tak romantyczny, że nawet Carrie Bradshaw z Seksu w wielkim mieście krzyknęła z zachwytu. Widok z pokojów na Wieżę Eiffla w połączeniu z jasnoczerwonymi kwiatami w donicach, typowo francuskimi białymi okiennicami i błękitnym niebem to jedno z najczęściej zamieszczanych na Instagramie zdjęć hoteli. Ceny zaczynają się od 4 010 zł pokój za dobę.

3. Conrad Maldives Rangali Island, Malediwy (Ocena na Hotels.com na podstawie opinii: 9,2 na 10)

W znajdującej się prawie 5 m poniżej poziomu morza restauracji Ithaa można odnieść wrażenie spacerowania po wodzie. Panorama 180 stopni pozwala uchwycić idealne widoki z wielu różnych miejsc. Ceny zaczynają się od 2943 zł pokój za dobę.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY