REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Intensywne prace w IKEA Bydgoszcz

  • Autor: UM Bydgoszcz
  • 14 kwi 2015 10:29
Intensywne prace w IKEA Bydgoszcz
fot. IKEA Bydgoszcz

IKEA, która powstaje w Bydgoszczy będzie dziewiątym sklepem marki w Polsce. Szereg prac wykonywanych jest wewnątrz sklepu. Otwarcie IKEA planowane jest na drugą połowę 2015 r.

REKLAMA

W IKEA Bydgoszcz rozpoczął się między innymi montaż regałów magazynowych. Jednocześnie rozpoczęto prace przy konstrukcji sali sprzedaży dużych mebli (showroom). Jest to miejsce z gotowymi aranżacjami zaprojektowanymi przez dekoratorów wnętrz z zespołu IKEA - informuje bydgoski portal miejski.

Przestrzeń wielkiej hali zostaje zagospodarowywana i nabiera kształtów za sprawą ścianek działowych. Powstanie tam między innymi tzw. market hall, czyli część sklepu, gdzie znajdzie się mały asortyment, np.: kubki, ręczniki, czy zasłony. Większe towary, takie jak meble znajdą się w części samoobsługowej. Sklep zostanie otwarty w II połowie tego roku.

Trzypiętrowa IKEA o powierzchni ok. 30 tys. mkw., wraz z magazynem i parkingiem na ponad 1100 miejsc, powstaje na działce położonej przy skrzyżowaniu ulic Fordońskiej i Łowickiej w Bydgoszczy.

 Generalnym wykonawcą IKEA Bydgoszcz jest Budimex.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY