REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jak może wyglądać biuro przyszłości?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 lis 2015 13:46
Jak może wyglądać biuro przyszłości?
Biuro firmy LeasePlan w Warszawie, projekt JMP Service

Biuro przyszłości jest mobilne i multifunkcyjne. Jego centrum stanowi pracownik, a sam projekt wnętrz powstaje według jego potrzeb - przewiduje Barnaba Grzelecki, architekt z JMP Service.

REKLAMA

W opinii architekta, mocno będzie rozwijał się trend stref multifunkcyjnych. - Rozpoczynając od coworkingu, poprzez stand up kończąc na strefie relaksu. Większa swoboda poprawia efektywność pracy - nadmienia Grzelecki.

Patrząc na obecny trend zmian w kierunku otwartych przestrzeni na pewno jest to czas dla rozwiązań poprawiających akustykę - dodaje architekt. Począwszy od sufitów, wykładzin poprzez dodatki w postaci paneli akustycznych kończąc na phone boxa umożliwiających spokojną  pracę lub prywatną rozmowę.

Architekt uważa, że biuro przyszłości, to takie które pozwala użytkownikom czuć się komfortowo i swobodnie. Biuro, które sprzyja kreatywnemu myśleniu, burzy mózgów, wyzwala pozytywną energię czy integruje. Grzelecki dodaje, że w biurze przyszłości będzie się chciało przebywać i pracować.

- Coraz większa świadomość pozwala zrozumieć, że biuro to nie tylko biurko. Biuro to strefy socjalne, wypoczynku, do prac zespołowych itd. Strefy w których pracownik może czuć się dobrze i swobodnie. Najlepsze i najbardziej efektowne pomysły rodzą się, kiedy mamy swobodę myślenia - uważa architekt.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY