REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jakość ma znaczenie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 lut 2017 15:45
Jakość ma znaczenie
Łużycka Plus
Jakość ma znaczenie
Jakość ma znaczenie

Oddany do użytku już prawie trzy lata temu kompleks Łużycka Plus przyciąga kolejne firmy. Jak tłumaczą przedstawiciele właściciela, to zasługa dobrej jakości wykonania.

REKLAMA

- Podpisanie nowej umowy najmu jest dla nas potwierdzeniem, że jakością oferowanej powierzchni biurowej i standardem obsługi klientów od lat wpisujemy się w oczekiwania ważnych dla trójmiejskiego rynku zagranicznych inwestorów – mówi Halina Gniadecka z Allcon Investment.

Łużycka Plus to otwarty w 2014 roku obiekt klasy A o powierzchni użytkowej przeszło 10 tys. mkw. i ok. 6 tys. mkw. powierzchni biurowej, powstały według założeń zrównoważonego budownictwa zgodnie z certyfikacją ekologiczną BREEAM. Jest to także pierwszy w Polsce biurowiec z certyfikatem „Obiekt bez barier”, czyli w pełni przystosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

Właściciel Łużycka Plus, spółka Allcon Investment, posiada także cztery z pięciu budynków wchodzących w skład sąsiadującego z nim kompleksu biurowego klasy A Łużycka Office Park którego łączna powierzchnia użytkowa wynosi 42 tys. mkw., a biurowa 22,5 tys. mkw.

Za utrzymanie techniczne i infrastrukturalne budynków odpowiada SPIE Polska – dostawca usług w zakresie multitechnicznego zarządzania nieruchomościami.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY