REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Janusz Lichocki: Chcieliśmy stworzyć najlepszy biurowiec w Warszawie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 mar 2017 09:00
Janusz Lichocki: Chcieliśmy stworzyć najlepszy biurowiec w Warszawie
Janusz Lichocki

- Naszym marzeniem było stworzenie najlepszego budynku biurowego w Warszawie - tak o projekcie Mennica Legacy Tower mówi jeden z jego autorów, Janusz Lichocki z pracowni Epstein.

REKLAMA

Mennica Legacy Tower zaoferuje łącznie 65 630 mkw. powierzchni najmu. W 140-metrowej wieży znajdzie się 50 752 mkw. a w budynku zachodnim kolejne 14 880 mkw. Dzięki dużej powierzchni typowego piętra – 2 tys. mkw. brutto – oraz wyjątkowej elastyczności biur, Mennica Legacy Tower spełni najwyższe standardy ergonomii użytkowania.

- Będzie to jedyny budynek w Warszawie, który służyć będzie nie tylko najemcom, ale wszystkim mieszkańcom miasta - dodał Lichocki.

Ofertę funkcjonalną obiektu dopełnią zielone tarasy na dachach oraz restauracja i kawiarnia mieszczące się na parterach. Kompleks zaoferuje też 4,5 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej.

Na podziemnym czterokondygnacyjnym parkingu znajdą się m.in. punkty ładowania samochodów elektrycznych oraz 300 miejsc dla rowerów wraz z infrastrukturą dla rowerzystów, w tym niezależnym, bezpiecznym wjazdem, windami, szatnią wraz z prysznicami oraz stacją naprawy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY