REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Japoński styl wnętrz

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 sie 2017 09:40
Japoński styl wnętrz
mat. pras.

Mori Trust stoi za pięcioma nowymi hotelami Marriott uruchomionymi w Japonii. To łącznie 800 pokoi utrzymanych w orientalnym stylu.

REKLAMA

Hotel Karuizawa położony jest w 70 minut jazdy od centrum Tokio. Zbudowany jest na planie czterech skrzydeł i posiada 142 pokoje. Utrzymany jest w nowoczesnym stylu z japońskimi elementami zdobniczymi. 

Z kolei Izu Marriott Hotel Shuzenji to 128 pokoi w typowo japońskim klimacie. Projektanci obiektu postawili jednak na inne rozwiązanie, niż w przypadku Karuizawa. Japońskie wnętrza uzupełnione są... o zachodnioeuropejskie detale.

Hotel Lake Yamanaka to najmniejszy, bo 105-pokojowy hotel. Jego charakter określa bliskość góry Fuji. Znajdują się w nim zarówno japońskie tatami, jak i typowo europejskie pokoje. 

Kolejny obiekt to Biwa Marriott Hotel. W budynku działa 275 pokoi oraz bogata oferta dodatkowa, jak restauracje, sale konferencyjne czy centrum fitness z sauną.

Piąty obiekt to Nanki-Shirahama. Działa w nim 182 pokoi łączących japońskie zdobienia i zachodni styl. Budynek odzwierciedla koncept "Marriott Modern". 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY