REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jest już koncepcja hotelu przy lotnisku w Jasionce

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 wrz 2017 09:15
Jest już koncepcja hotelu przy lotnisku w Jasionce
fot. mat. prasowe
Jest już koncepcja hotelu przy lotnisku w Jasionce
Jest już koncepcja hotelu przy lotnisku w Jasionce

Przedstawiciele spółki Chopin Airport Development oraz Intercontinental Hotels Group, właściciela marki Holiday Inn Express zaprezentowali w Jasionce koncepcję wizualną hotelu przylotniskowego. Koncepcję przygotowała Pracownia Architektury i Urbanistyki FBT z Warszawy.

REKLAMA

Wiadomo już, że 120-pokojowy obiekt, będzie jednym z najnowocześniejszych hoteli tej klasy w Europie. Ma służyć nie tylko pasażerom portu lotniczego, ale także klientom pobliskiej G2A Areny oraz licznym firmom ulokowanym w sąsiedztwie podrzeszowskiego lotniska. Budowa hotelu rozpocznie się w pierwszej połowie 2018 roku.

- Chopin Airport Development jest doświadczonym operatorem i inwestorem hoteli przylotniskowych. Potencjał jaki widzimy w regionie daje nam podstawy sądzić, że nasza nowa inwestycja odniesie bardzo duży sukces. Zaprezentowany w dniu dzisiejszym projekt hotelu Holiday Inn Express IV generacji jest wynikową wielomiesięcznej pracy i jesteśmy przekonani, że wpisze się w charakter tego miejsca - mówi Adam Pilczuk, dyrektor ds. strategii i rozwoju, Chopin Airport Development. – Projekt jest odpowiedzią na potrzeby różnych grup podróżnych, a zwłaszcza osób które oczekują od hoteli dostępności do wszystkich najnowszych rozwiązań technologicznych oraz wspólnych przestrzeni, co ułatwia integrowanie się z innymi gośćmi. Zakładamy, że prężnie rozwijająca się regionalna strefa ekonomiczna, a także pobliskie Centrum Kongresowe G2A Arena będą silnymi generatorami popytu na usługi naszego hotelu, którego oferta i design odpowiadać będą wymogom gości biznesowych. Inwestycja przy rzeszowskim lotnisku będzie ósmym hotelem w portfolio spółki.

- Bardzo cieszymy się na kontynuację ekspansji sieci IHG na polskim rynku we współpracy z tak solidnym partnerem, jakim jest Chopin Airport Development – deklaruje Miguel Martins, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Polsce, Intercontinental Hotels Group.

Elewacja budynku w co najmniej 30 procentach zostanie wykonana ze szkła. Podcięcie hotelu na parterze powoli stworzyć efekt głębi oraz przytulnego wnętrza, przyciągającego uwagę zarówno pasażerów jak i osób podróżujące samochodem. Dodatkową ozdobą elewacji będą glify okienne w kolorach marki – niebieskim oraz zielnym. W strefie zewnętrznej powstanie przestrzeń rekreacyjna z uporządkowaną zielenią oraz betonowo – drewnianymi ławkami. Pokoje hotelowe zostaną ozdobione artystycznymi wykładzinami oraz fototapetami. Wystrój hotelowych wnętrz wzbogacą drewniane dodatki, a połączenie metalicznych szarości i jasnego drewna podkreśli nowoczesny wizerunek. Całość zostanie dopełniona przez podwieszone sufity i elementy w czarnym kolorze oraz dekoracyjne oświetlenie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY