REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jeszcze w lipcu otworzy się dziewiąta już Dekada

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 lip 2014 09:50
Jeszcze w lipcu otworzy się dziewiąta już Dekada
Centrum handlowe typu strip mall - Dekada w Brodnicy

Zakończyły się wszystkie prace budowlane oraz związane z infrastrukturą wokół obiektu. Jeszcze w lipcu otworzy się dziewiąte już centrum handlowe Dekada. Tym razem w Brodnicy.

REKLAMA

Dekada Brodnica - dziewiąte z kolei centrum wygodnych zakupów zrealizowane przez spółkę Dekada Realty, zostanie otwarte już za tydzień, w środę 30 lipca. Będzie to zarazem trzeci – po centrach w Nowym Targu i Myślenicach – obiekt zintegrowany z nowoczesnym dworcem autobusowym.

– Trwają ostatnie poprawki aranżacyjne oraz sprzątanie parkingu i terenów zielonych przed budynkiem, tak, by w ciągu kilku najbliższych dni Dekada w Brodnicy była w pełni przygotowana do otwarcia – mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty.

Dekada Brodnica to jednopoziomowy obiekt typu strip mall o powierzchni najmu 1700 mkw.
Ze względu na duże zainteresowanie sieci handlowych, w krótkim czasie osiągnął 100 proc. poziom komercjalizacji. W pięciu lokalach handlowych swoje sklepy otworzą takie marki jak: supermarket drogeryjny  Rossman, salony obuwnicze CCC i Ray Obuwie, Apteka Arnika, oraz sieciowy elektromarket  Neonet. Obiekt będzie zintegrowany ze zrewitalizowanym i w pełni nowoczesnym dworcem autobusowym, obejmującym 4 stanowiska odjazdowe, a także komfortową poczekalnię z kasą biletową i punktem informacyjnym.

– Dworce autobusowe to nierzadko najlepsze lokalizacje handlowe w mieście, niestety często zaniedbane z powodu kłopotów finansowych lokalnych spółek komunikacyjnych. Obiekt w Brodnicy dzięki swojemu usytuowaniu w ścisłym centrum miasta stanie się również kluczowym z punktu widzenia całego regionu węzłem komunikacyjnym. Dzięki obecności części handlowej, mieszkańcy podróżujący autobusami będą mieli możliwość zrobienia wygodnych i szybkich zakupów po drodze z pracy czy szkoły -  dodaje Aleksander Walczak.

Brodnica to 28-tysięczna miejscowość w woj. kujawsko-pomorskim, położona w dolinie rzeki Drwęcy oraz nad jeziorem Niskie Brodno, dzięki czemu jest chętnie wybierana przez turystów jako miejsce wypoczynku. Brodnicka Dekada zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, tuż obok skrzyżowania ulicy Sądowej i Sienkiewicza i zarazem przy trasie krajowej nr 15, łączącej Brodnicę m.in. z Toruniem czy Ostródą. Dzięki swojemu położeniu, w zasięgu obiektu (do 20 minut jazdy samochodem), znajduje się 75 tys. mieszkańców miasta oraz powiatu brodnickiego. W bezpośrednim sąsiedztwie Dekady Brodnica znajduje się supermarket Kaufland, restauracja McDonalds oraz stacja benzynowa Statoil.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY