REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

JSK Architekci odmładzają najstarsze centrum handlowe w Wielkopolsce

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 wrz 2016 14:37
JSK Architekci odmładzają najstarsze centrum handlowe w Wielkopolsce
ETC Swarzędz, fot. materiały prasowe

Trwa gruntowna modernizacja ETC Swarzędz - najstarszego centrum handlowego w Wielkopolsce. Otwarcie centrum w całkowicie nowej odsłonie planowane jest w drugiej połowie 2017 r.

REKLAMA

Głównym celem modernizacji ETC Swarzędz jest dostosowanie obiektu do aktualnych trendów zarówno handlowych, jak i architektonicznych. Za projekt odpowiada pracownia JSK Architekci.

W efekcie zachodzących zmian zostanie wygenerowana powierzchnia handlowa odpowiednia dla najmodniejszych obecnie konceptów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów obiekt wzbogaci się o przestronne pasaże oraz bogatą część gastronomiczną. Centrum zyska nową elewację i komfortowe wnętrza, zostanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi. Dla wygody zmotoryzowanych klientów powiększony zostanie także parking do 750 bezpłatnych miejsc postojowych.

Powierzchnia centrum po przebudowie wyniesie 20 tys. mkw. Znajdzie się na niej 80 sklepów i punktów usługowych. W zmodernizowanym centrum będą funkcjonować m.in. Intermarché, Pepco, CCC, Rossmann, Drogeria Natura, Empik, RTV Euro AGD, Top Secret, Yes i Organic Farma. Lokalnych najemców będą reprezentować m.in. sklepy Mine Wine, Kids OK, Prestige Obuwie, Biuro Podróży Jamajka, restauracja włoska Don Lucci czy kwiaciarnia Florist.  W nowym ETC pojawią się również punkty usługowe tj. klub fitness, fryzjer, kosmetyka, pralnia oraz różnorodna oferta gastronomiczna. Już wiadomo, że w centrum firma LPP otworzy salon Reserved.

Projekt jest realizowany w ramach spółki joint venture utworzonej przez Grupę Capital Park (inwestor) i Akron Group (właściciel obiektu).

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY