REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

KameleonLab na liście 20 najlepszych pracowni na świecie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 cze 2015 11:54
KameleonLab na liście 20 najlepszych pracowni na świecie
fot. Fotolia

Wrocławska pracownia KameleonLab została okrzyknięte wschodzącą gwiazdą architektury. Studio znalazło się na liście 20 najbardziej utalentowanych młodych pracowni architektonicznych świata według brytyjskiego magazynu Wallpaper.

REKLAMA

Prestiżowy, brytyjski magazyn Wallpaper typuje każdego roku 20 młodych najlepszych firm projektowych z całego świata. Wybrane biura zostały zaprezentowane na łamach czerwcowego wydania pisma, w serwisie internetowym magazynu oraz podczas wystawy w Londynie w ramach London Festival of Architecture.

KameleonLab zostało wytypowane jako jedyna polska pracownia. Magazyn wybiera firmy projektowe, które cechuje oryginalność, innowacyjność i świeże spojrzenie na projekt.

KameleonLab to pracownia prowadzona od 2007 r. przez Rafała Specylaka i Kubę Woźniczka. Jednocześnie jest kontynuacją działalności biura KubaWozniczka.com. Projektowanie dla architektów z KameleonLab to rozwiązywanie złożonych problemów, kładą duży nacisk na elastyczne podejście, pozwalające proponować nowatorskie rozwiązania przy określonym budżecie i optymalnych układach funkcjonalnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY