REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kameralna galeria handlowa powstanie w Grodzisku Mazowieckim

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 wrz 2014 11:07
Kameralna galeria handlowa powstanie w Grodzisku Mazowieckim
fot. Galeria Handlowa w Grodzisku Mazowieckim

Galeria Handlowa realizowana przez Grupę Napollo powstanie w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego. Autorem projektu jest AMZ Architekci.

REKLAMA

Galeria powstanie przy ul. H. Sienkiewicza, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Kultury z kinem. Budynek będzie stanowił naturalne przedłużenie istniejącej zabudowy pierzei tej ulicy.

Reprezentacyjne wejście w formie wysokiego portalu prowadzić będzie do dwupoziomowego centrum, w którym planowanych jest ok. 20 lokali.

Całkowita powierzchni galerii to 9 000 m², powierzchnia najmu wynosi 5 100 m². Obok operatora spożywczego, salonu RTV AGD oraz marketu drogeryjnego, przewidziane są tu butiki z modą i akcesoriami oraz usługi. Centrum wyposażone będzie w podziemny parking.

- Projekt kameralnej, śródmiejskiej galerii handlowej doskonale wpisuje się w nasze założenia dla inwestycji handlowych. Lokalizacje, które nas interesują to przede wszystkim centra miast do 100 tys. mieszkańców oraz miast satelickich wielkich metropolii. Grodzisk Mazowiecki, położony jest ok. 30 km od Warszawy, okala go kilkanaście miejscowości, które zamieszkują osoby zawodowo związane ze stolicą – mówi Katarzyna Rzetecka, Dyrektor Pionu Inwestycji Komercyjnych w Grupie Napollo.

W zasięgu bezpośredniego oddziaływania galerii – dojazd do 5 minut – mieszka ponad 20 tys. osób, czyli 2/3 populacji miasta. Kolejnych 57 tys. osób mieszka w odległości od 5 do 20 minut drogi do centrum. Nasza galeria stanowić będzie zatem łatwo dostępne i atrakcyjne miejsce zakupów oraz spędzania wolnego czasu zarówno dla mieszkańców miasta jak i gminy– dodaje Katarzyna Rzetecka.

Otwarcie galerii planowane jest na rok 2016. Obecnie rozpoczyna się proces komercjalizacji centrum.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY