REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kameralny biurowiec w prestiżowej dzielnicy Lublina

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 sty 2015 14:21
Kameralny biurowiec w prestiżowej dzielnicy Lublina
Willowa 65, Lublin

Willowa 65 – tak nazywa się biurowiec, który powstaje w Lublinie vis a vis Ogrodu Botanicznego. Obiekt zlokalizowany będzie w elitarnej dzielnicy miasta.

REKLAMA

Trzy kondygnacje, nowoczesna architektura i najwyższy standard wykończenia wnętrz. Tym charakteryzuje się nowy obiekt biurowo-usługowy Willowa 65, który powstaje przy ul. Willowej w Lublinie. 

Budowa już się rozpoczęła, a wynajmujący będą mogli wprowadzić się tam już w IV kwartale 2015 roku. Inwestorem jest firma Nieruchomości Mieczysław Daniel. Autorem projektu jest lubelska pracownia Inwel.

- Jesteśmy na etapie wybierania najemców.  Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego mogą tam lokować się firmy, prowadzące działalność usługową m.in. z zakresu oświaty, finansów, administracji czy handlu – tłumaczy Mieczysław Daniel – inwestor.

Budynek ma trzy kondygnacje – dwie naziemne i jedną podziemną. Łącznie jest to niemal 1000 m kw., które można dowolnie zaadaptować do potrzeb wynajmującego. Lokal posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji jest też obszerny parking.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY