REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Karuzela: zielone światło dla budowy projektu Bose International

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 paź 2014 09:34
Karuzela: zielone światło dla budowy projektu Bose International
Karuzela we Wrześni projektu Bose International

Galeria Karuzela we Wrześni otrzymała już pozwolenie na budowę i w tym roku jeszcze rozpoczną się prace budowlane. Za koncepcję i projekt architektoniczny odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna Bose International.

REKLAMA

Nowy obiekt zlokalizowany będzie w rejonie ulic Kolejowej i Miłosławskiej i będzie zintegrowany z dworcem kolejowym - identycznie, jak w przypadku projektu w Wodzisławiu Śląskim.

Czwarta w Polsce „Karuzela” we Wrześni będzie galerią jednopoziomową, której powierzchnia GLA będzie wynosić 12 tys. mkw. Proces najmu trwa i Karuzela zdobyła już pierwszych najemców: Intermarche, CCC, Media Expert, Rossmann, Martes Sport, sklepy sieci LPP. Łącznie planowanych jest 40 lokali handlowych i usługowych oraz 414 miejsc parkingowych.

Atutem galerii we Wrześni jest oprócz lokalizacji i symbiozy z dworcem, jest planowana fabryka samochodów osobowych, co z pewnością da miejsca pracy wielu osobom i zwiększy ilość klientów w galerii.

Za koncepcję i projekt architektoniczny odpowiedzialna będzie pracownia architektoniczna Bose International, a komercjalizacją „Karuzeli” zajmuje się warszawska firma Retail Concept.

- Cieszymy się, że Karuzele zdobyły już zaufanie najemców i proces komercjalizacji postępuje dynamicznie. Września to miasto z ogromnym potencjałem, strefa zasięgu galerii to ponad 70 tys. osób. Cieszymy się na nową inwestycję fabryki samochodów, gdyż to daje nam pewność, że będą klienci w tej galerii – mówi Grzegorz Pękalski z firmy Retail Concept.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY