REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kolejny biurowiec na Woli gotowy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 mar 2016 12:58
Kolejny biurowiec na Woli gotowy
Prime Corporate Center
Kolejny biurowiec na Woli gotowy
Kolejny biurowiec na Woli gotowy
Kolejny biurowiec na Woli gotowy

Biurowiec Prime Corporate Center przy ulicy Grzybowskiej 78 na warszawskiej Woli otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Obiekt o wysokości 96 metrów to projekt pracowni Solomon Cordwell Buenz z Chicago we współpracy z firmą Epstein.

REKLAMA

Realizacja inwestycji prowadzonej przez Golub GetHouse zakończyła się po niespełna dwóch latach od wbicia pierwszej łopaty. Wyłącznym najemcą obiektu jest bank Raiffeisen Polbank.

Budynek Prime Corporate Center będzie nową główną siedzibą Raiffeisen Polbank, który zajmie 100 proc. jego powierzchni, w tym przestrzeń handlowo-usługową na parterze, mieszczącą oddział banku. Przez najbliższe tygodnie, w budynku trwać będą jeszcze prace adaptacyjne związane z przeprowadzką najemcy.

Przeczytaj więcej Lichocki: Prime Corporate Center biurowcem najwyższej ligi

Generalnym wykonawcą Prime Corporate Center jest firma Warbud. Jego projekt architektoniczny przygotowała pracownia Solomon Cordwell Buenz z Chicago we współpracy z firmą Epstein. Inwestycja o łącznej powierzchni najmu 20 148 mkw. powstała zgodnie z wymogami certyfikacji ekologicznej BREEAM na poziomie „Bardzo dobry”.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY