REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kolejny biurowiec projektu DDJM oficjalnie zielony

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 lut 2016 15:15
Kolejny biurowiec projektu DDJM oficjalnie zielony
A4 Business Park, fot. Echo Investment

III etap A4 Business Park - biurowca klasy A realizowanego przy ul. Francuskiej przez Echo Investment - otrzymał certyfikat BREEAM Interim. Krakowski biurowiec zaprojektowała  pracownia DDJM.

REKLAMA

Budynek III etapu uzyskał ocenę „Very Good” z wynikiem 68,1 proc. Realizacja inwestycji przebiega zgodnie z planem. Biurowiec będzie gotowy w III kwartale br.

Pod koniec 2014 roku, I etap A4 Business Park otrzymał certyfikat końcowy BREEAM Final „Very Good”, który potwierdził spełnienie wymagań założonych na etapie projektowym. Niedługo potem, budynek II etapu otrzymał certyfikat BREEAM Interim z oceną „Very Good”.

Architekci z pracowni DDJM starali się połączyć komfort użytkowników z pozytywnym oddziaływaniem budynków na środowisko.

- Bardzo się cieszymy, że ostatnia i największa faza kompleksu biurowego dysponuje już certyfikatem BREEAM. Budynki wchodzące w skład A4 Business Park otrzymały certyfikaty BREEAM na poziomie „Very Good”, co w praktyce oznacza połączenie maksymalnego komfortu użytkowników z pozytywnym oddziaływaniem budynków na środowisko. Dokładamy wszelkich starań, aby ocenę na etapie projektowym potwierdzić certyfikatem końcowym, czyli Final. Jesteśmy przekonani, że budynki II i III etapu już wkrótce uzyskają finałową ocenę na równie wysokim poziomie - mówi Katarzyna Murdoch, inżynier ds. BREEAM, asesor BREEAM International w Echo Investment. Proces certyfikacji A4 Business Park prowadzi firma Grontmij Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY