REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kolejny etap kompleksu Browar Lubicz na starcie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 lip 2014 09:33
Kolejny etap kompleksu Browar Lubicz na starcie
fot. Browar Lubicz

Ruszyła budowa kolejnego etapu kompleksu mieszkaniowo-biurowo-usługowego Browar Lubicz. Cały kompleks zaprojektowało biuro Mofo Architekci.

REKLAMA

Inwestorem Browaru Lubicz jest Balmoral Properties, generalnym wykonawcą jest firma Warbud.

W ramach drugiego etapu powstają dwa budynki apartamentowe „E" i „F" mające od 4 do 5 pięter. To będzie inwestycja dostosowana do oczekiwań klientów, znajdzie się w niej 109 mieszkań dwu- i trzypokojowych. Oprócz apartamentów powstanie też kameralny budynek biurowy „G".

W kolejnej fazie inwestycji firma Warbud wybuduje kolejne dwa kameralne budynki apartamentowe „C" i „D". Powierzchnia użytkowa lokali usługowych wyniesie 995 mkw., natomiast mieszkań 10 442 mkw. W sumie w czterech budynkach apartamentowych powstaną 163 lokale. Dla biurowca zaprojektowano 4236 mkw. powierzchni użytkowej. Wszystkie prace budowlane mają się zakończyć w trzecim kwartale 2016 roku.

W styczniu, firma Balmoral Properties uzyskała prawomocne pozwolenie na użytkowanie I etapu osiedla Browar Lubicz. Inwestycja powstała w centrum miasta, przy ul. Lubicz, kilka minut spacerem od Rynku Głównego. Niedostępne i zagrodzone przez lata miejsce, teren dawnego Browaru Okocim - oddalone zaledwie 200 metrów od Dworca Głównego - będzie po ukończeniu całości dostępne dla wszystkich mieszkańców miasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY