REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kolorowy park handlowy od Bose International i Apa-Via

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 cze 2017 13:38
Kolorowy park handlowy od Bose International i Apa-Via
Color Park w Nowym Targu

W połowie maja rozpoczęła się budowa największego na Podhalu regionalnego centrum handlowo-rozrywkowego Color Park w Nowym Targu. Koncepcja obiektu powstała przy udziale firm Bose International oraz Apa-Via i Partnerzy.

REKLAMA

Obiekt powstaje bezpośrednio przy nowo wybudowanym rondzie na „Zakopiance”. Doskonała lokalizacja zagwarantuje bardzo dużą frekwencję klientów zarówno z Nowego Targu, Słowacji jak i z oddalonego o zaledwie 14 km Zakopanego, ugruntowując pozycje Nowego Targu jako stolicy handlowej Podhala.

Color Park Nowy Targ będzie najnowszej generacji obiektem o nowoczesnej architekturze, z kompleksową ofertą zakupową dla całej rodziny oraz przyjaznym miejscem wspólnego spędzania czasu, w pełni dostosowanym również dla osób niepełnosprawnych.

Powierzchnia najmu obiektu to ponad 27 tys. mkw. Na terenie Centrum znajdzie się market „Dom i Ogród”, supermarket spożywczy, galeria handlowa z około 80 sklepami polskich i zagranicznych marek sieciowych oraz punktami usługowymi i gastronomicznymi, a także multipleks kinowy.

Otwarcie Centrum Handlowego Color Park w Nowym Targu zaplanowane jest na wiosnę 2018 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY