REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kraków zyska nowy Atut - spod kreski B2 Studio

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 sty 2017 12:25
Kraków zyska nowy Atut - spod kreski B2 Studio
Atut Złocień

Już niebawem rozpocznie się budowa kolejnego centrum Atut pod Krakowem. Na osiedlu Złocień powstanie obiekt o powierzchni 3 tys. mkw.

REKLAMA

Inwestycja ma ruszyć jeszcze w tym roku. Będzie składała się z dwóch etapów. W pierwszym do użytku oddanych zostanie 10 lokalów.

- Osiedle Złocień to obszar o ogromnym potencjale handlowym. Istniejące już i planowane duże, gęsto zaludnione osiedla, dają gwarancję odwiedzalności obiektu na bardzo wysokim poziomie, tym bardziej że w pobliżu nie funkcjonuje podobny do naszego centrum handlowego obiekt komercyjny. Według dokonanych przez nas analiz Atut Złocień to świetna lokalizacja mająca realne szanse stać się miejscem codziennych, kompleksowych zakupów. Na jej popularność bez wątpienia wpłynie łatwość i wygoda w dotarciu do konkretnego sklepu prosto z parkingu oraz lokalizacja przy głównych ulicach dzielnicy - komentuje Krzysztof Gaczorek, prezes KG Group.

Za komercjalizację Atut Złocień odpowiada BOIG Property Consulting, agent specjalizujący się w wynajmie powierzchni komercyjnych. Projekt Atut realizuje pracownia B2 Studio.

Pięć obiektów pod wspólną nazwą Atut działa już w Sosnowcu, Łodzi, Jaworzu, Węgrzcach k/Krakowa i Pruszkowie. Planowane są także kolejne inwestycje.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY