REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Krakowskie centrum handlowe projektu B2 Studio na starcie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 29 mar 2017 10:25
Krakowskie centrum handlowe projektu B2 Studio na starcie
Atut Złocień fot. mat. prasowe

KG Group, deweloper centrów handlowych Atut, otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę obiektu na krakowskim osiedlu Złocień. Projekt opracowała pracownia B2 Studio. Otwarcie centrum zaplanowano na pierwszą połowę 2018 r.

REKLAMA

– Posiadamy prawomocne pozwolenie na budowę centrum handlowego Atut Złocień. Pierwsze prace budowlane rozpoczniemy w II półroczu 2017 roku, a obiekt planujemy otworzyć dla klientów w pierwszym półroczu przyszłego roku – komentuje Krzysztof Gaczorek, prezes KG Group.

Atut Złocień będzie centrum handlowym w formacie convenience. Obiekt będzie usytuowany w Krakowie, na osiedlu Złocień, przy skrzyżowaniu ul. Domagały i Agatowej - w rejonie o niskim nasyceniu powierzchnią handlową oraz gęstym zaludnieniu.

Budowa obiektu w formacie convenience, liczącego 3 tys. mkw. GLA, będzie przebiegać w dwóch etapach. Po pierwszym z nich w Atut Złocień znajdzie się około 10 lokali handlowo-usługowych. Przy centrum zaparkuje 100 pojazdów. Deweloper zaplanował otwarcie na I połowę 2018 roku.

– Dążymy do tego, żeby Atut Złocień stał się miejscem codziennych zakupów mieszkańców okolicznych osiedli. Dzięki ofercie handlowej obiektu będą mogli nabyć produkty pierwszej potrzeby, niezbędne w każdym gospodarstwie domowym - mówiGaczorek. Obiekty typu convenience są stosunkowo niewielkie, dlatego zakupy robi się w nich wygodnie - nie trzeba przemierzać długich pasaży handlowych, tak jak to ma miejsce w dużych galeriach handlowych. Budynek centrum przy osiedlu Złocień będzie strip mallem z układem wejść z ulicy bezpośrednio do danego sklepu, co jeszcze bardziej wpłynie na komfort klientów - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY