REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Krakowskie Factory i Futura Park w kolejnej fazie przebudowy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 sie 2017 10:17
Krakowskie Factory i Futura Park w kolejnej fazie przebudowy
fot. mat. prasowe
Krakowskie Factory i Futura Park w kolejnej fazie przebudowy
Krakowskie Factory i Futura Park w kolejnej fazie przebudowy

Przebudowa krakowskiego outletu Factory i parku handlowego Futura, zarządzanych przez Neinver, wkracza w kolejną fazę. Ekipy budowlane rozpoczęły prace w miejscu, gdzie powstanie strefa restauracyjna. Za projekt całości odpowiedzialna jest pracownia IMB Asymetria.

REKLAMA

Zasadnicza część prac budowlanych koncentruje się wokół budowy nowej strefy restauracyjnej i unowocześnieniu istniejących wnętrz.

Obecnie wymieniana jest podłoga w pasażu zewnętrznym parku handlowego, który w ostatniej fazie zostanie zamknięty, stając się integralną częścią całego obiektu. Na parterze powstanie strefa restauracyjna, do której z poziomu Factory prowadzić będzie nowy ciąg schodów ruchomych - wyjaśnia Paulina Dudzik, dyrektor krakowskich centrów z Grupy Neinver. Obecnie wymieniana jest tam posadzka i przygotowywane elementy do zainstalowania schodów. W najbliższych tygodniach rozpocznie się budowa przyszłych lokali gastronomicznych – dodaje.

Popularny „food court” zostanie podzielony na specjalne części: dla rodzin z dziećmi, strefę relaksu dla miłośników kawy oraz miejsca do szybkiej konsumpcji. Całość tworzyć będzie pięć lokali gastronomicznych, w tym popularna restauracja Olimp. To jedna z największych, prężnie rozwijających się w Polsce sieci z segmentu „fast casual dining”.

Zmiany u najemców

Przy okazji prac w całym obiekcie, na aranżację nowych wnętrz zdecydowało się również wielu najemców. Marka obuwnicza CCC zaprosi klientów do salonu liczącego 1800 mkw., z wnętrzami w zupełnie nowej, oryginalnej formie architektonicznej. O nowy wystrój zadba też popularne Pepco.

Staramy się, by prowadzone prace budowlane oraz remontowe w jak najmniejszym stopniu doskwierały zarówno najemcom jak i klientom, przyjeżdżającym do centrum na zakupy – podkreśla Paulina Dudzik. Działania wszystkich fachowców na miejscu są już bardzo mocno zaawansowane – dodaje.

Outletowe pasaże w nowoczesnej formie

Nowy wystrój zyskują wnętrza outletu Factory, w którym dominować będzie biel, przyjazne dla oka szarości i drewno. Lada dzień rozpoczną się prace związane z wymianą posadzki. Zakończone zostało już malowanie ścian i sufitów. W pasażach ustawione zostaną nowe meble i zieleń, tworząc wygodne miejsca na krótką przerwę w zakupach.

Rozpoczął się remont toalet i pokoi dla rodziców z dziećmi. Po zakończeniu prac, będą bardziej komfortowe - z nowoczesnymi rozwiązaniami w obszarze „designu”, funkcjonalności i przyjazne ekologicznie.

Nowatorski koncept Neinver

Krakowski outlet Factory i Futura Park to nowatorski koncept Neinver, łączący pod jednym dachem centrum wyprzedażowe i tradycyjny park handlowy. To popularne miejsce zakupów dla mieszkańców Małopolski, ale również turystów z innych rejonów Polski i zagranicy, dzięki usytuowaniu przy autostradzie A4 oraz niewielkiej odległości od lotniska Kraków Balice.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY