REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kreatywnie o... dworcach

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 gru 2016 13:42
fot. Fotolia

Odbędą się kolejne warsztaty kreatywne dotyczące inwestycji dworcowych planowanych do realizacji w Olsztynie i Skarżysku-Kamiennej, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych.

REKLAMA

Na spotkania zapraszani są przedstawiciele lokalnych społeczności, organizacji pozarządowych, grupy interesariuszy oraz władze samorządowe. PKP będzie reprezentowana m.in. przez osoby bezpośrednio odpowiedzialne za projektowanie i realizację inwestycji.

- Najistotniejszym założeniem organizowanych warsztatów jest to, że nie proponujemy żadnego gotowego rozwiązania. Określamy jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi dotyczące planowanych modernizacji – wyjaśnia Marek Michalski, członek zarządu PKP odpowiedzialny za inwestycje. – Tego typu konsultacje będą odbywały się przed każdą realizowaną przez nas inwestycją. Zależy nam na tym, aby modernizowane i budowane od podstaw dworce były optymalnie dostosowane do potrzeb wszystkich grup pasażerów oraz lokalnych społeczności. Listopadowe warsztaty w Nidzicy i Bielsku Podlaskim cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników, a nam dały dużo ważnych wskazówek dotyczących planowanych inwestycji.

Warsztaty dotyczące dworca w Skarżysku-Kamiennej odbędą się 15 grudnia 2016 r. o godzinie 17:00 w Urzędzie Miasta (ul. Sikorskiego 18). Natomiast osoby zainteresowane udziałem w warsztatach w Olsztynie proszone są o stawienie się 19 grudnia 2016 r. o godzinie 17:00 przed głównym wejściem na olsztyński dworzec (plac Konstytucji 3 Maja 1).

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY