REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kuryłowicz & Associates zaprojektował, a Agmet wybuduje

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 paź 2014 11:22
Kuryłowicz & Associates zaprojektował, a Agmet wybuduje
The Tides
Kuryłowicz & Associates zaprojektował, a Agmet wybuduje
Kuryłowicz & Associates zaprojektował, a Agmet wybuduje
Kuryłowicz & Associates zaprojektował, a Agmet wybuduje

Generalnym wykonawcą inwestycji The Tides została firma Agmet. Projekt The Tides zakłada budowę 13 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A oraz 1,7 tys. mkw. powierzchni apartamentów hotelowych. Ukończenie tego unikalnego projektu zaplanowane jest na I kwartał 2016 r.

REKLAMA

- Projekt The Tides to jeden z najciekawszych pod względem lokalizacji, jakości i rozwiązań technicznych projektów, nad realizacją których mieliśmy okazję pracować – mówi Robert Pietrzak, Prezes Zarządu firmy Agmet. Powierzenie nam projektu The Tides to dla nas duże wyróżnienie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że będziemy mieli okazję tworzyć inwestycję, która stanowić będzie jedną z wizytówek polskiej stolicy – podsumowuje Robert Pietrzak.

Inwestor The Tides ma aspiracje, aby inwestycja stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i widocznych budynków w stolicy: mieścił się będzie na warszawskim Powiślu w bliskiej odległości od mostu Poniatowskiego, co gwarantuje doskonałą komunikację z całym miastem zarówno przy wykorzystaniu komunikacji publicznej, jak i prywatnych samochodów – w bezpośredniej bliskości przystanki mają liczne linie tramwajowe, metro i autobusy, a sam projekt będzie miał bezpośrednie połączenie z Wisłostradą. Zaprojektowany w pracowni Kuryłowicz & Associates kompleks The Tides to nie tylko najwyższej jakości powierzchnie biurowe, ale także wkomponowana w otoczenie architektura korespondująca z tą częścią krajobrazu Warszawy.

W ramach projektu The Tides w osobnym budynku powstaje nowa siedziba Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, najstarszego w Polsce towarzystwa sportowego (rok założenia: 1878). Wśród wychowanków tego towarzystwa jest wielu olimpijczyków, mistrzów świata i Europy. Najemcy powierzchni biurowych mieszczących się w projekcie będą mogli korzystać z pełnego zaplecza sportowego, służącego na co dzień profesjonalnym sportowcom w tym z siłowni, basenu wioślarskiego, odnowy biologicznej oraz opieki profesjonalnych trenerów. To kolejny czynnik wyróżniający inwestycję The Tides.

Komercjalizacją powierzchni biurowych zajmuje się BNP Paribas Real Estate.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY