REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kuryłowicz & Associates zaprojektował, a Agmet wybuduje

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 paź 2014 11:22
Kuryłowicz & Associates zaprojektował, a Agmet wybuduje
The Tides
Kuryłowicz & Associates zaprojektował, a Agmet wybuduje
Kuryłowicz & Associates zaprojektował, a Agmet wybuduje
Kuryłowicz & Associates zaprojektował, a Agmet wybuduje

Generalnym wykonawcą inwestycji The Tides została firma Agmet. Projekt The Tides zakłada budowę 13 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A oraz 1,7 tys. mkw. powierzchni apartamentów hotelowych. Ukończenie tego unikalnego projektu zaplanowane jest na I kwartał 2016 r.

REKLAMA

- Projekt The Tides to jeden z najciekawszych pod względem lokalizacji, jakości i rozwiązań technicznych projektów, nad realizacją których mieliśmy okazję pracować – mówi Robert Pietrzak, Prezes Zarządu firmy Agmet. Powierzenie nam projektu The Tides to dla nas duże wyróżnienie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że będziemy mieli okazję tworzyć inwestycję, która stanowić będzie jedną z wizytówek polskiej stolicy – podsumowuje Robert Pietrzak.

Inwestor The Tides ma aspiracje, aby inwestycja stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i widocznych budynków w stolicy: mieścił się będzie na warszawskim Powiślu w bliskiej odległości od mostu Poniatowskiego, co gwarantuje doskonałą komunikację z całym miastem zarówno przy wykorzystaniu komunikacji publicznej, jak i prywatnych samochodów – w bezpośredniej bliskości przystanki mają liczne linie tramwajowe, metro i autobusy, a sam projekt będzie miał bezpośrednie połączenie z Wisłostradą. Zaprojektowany w pracowni Kuryłowicz & Associates kompleks The Tides to nie tylko najwyższej jakości powierzchnie biurowe, ale także wkomponowana w otoczenie architektura korespondująca z tą częścią krajobrazu Warszawy.

W ramach projektu The Tides w osobnym budynku powstaje nowa siedziba Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, najstarszego w Polsce towarzystwa sportowego (rok założenia: 1878). Wśród wychowanków tego towarzystwa jest wielu olimpijczyków, mistrzów świata i Europy. Najemcy powierzchni biurowych mieszczących się w projekcie będą mogli korzystać z pełnego zaplecza sportowego, służącego na co dzień profesjonalnym sportowcom w tym z siłowni, basenu wioślarskiego, odnowy biologicznej oraz opieki profesjonalnych trenerów. To kolejny czynnik wyróżniający inwestycję The Tides.

Komercjalizacją powierzchni biurowych zajmuje się BNP Paribas Real Estate.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY