REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Łódź wzbogaci się o nowy obiekt handlowy – Vis à Vis

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 lip 2014 09:35
Łódź wzbogaci się o nowy obiekt handlowy – Vis à Vis
Nowy obiekt handlowy w Łodzi – Vis à Vis

Jeszcze w tym roku w Łodzi przy ulicy Zgierskiej powstanie galeria handlowa Vis à Vis o powierzchni 5646 mkw. Obecnie trwają prace przy montażu konstrukcji szkieletu obiektu. Ale jak zapowiada deweloper pierwsze zakupy będzie można tu zrobić jeszcze w grudniu 2014 r.

REKLAMA

– Budowa postępuje bardzo sprawnie – we wrześniu zamkniemy stan surowy zamknięty, tak aby w okresie jesiennym prowadzić prace wykończeniowe – podkreśla Wojciech Nowakowski, Investment Manager w Grupie Capital Park

Vis a Vis w Łodzi projektowała pracownia Diehl Architekci.

Vis à Vis w Łodzi, o powierzchni ok. 5646 mkw. powstanie przy ulicy Zgierskiej. To dobra lokalizacja wśród największych osiedli mieszkaniowych dzielnicy Bałuty oraz głównych węzłów komunikacyjnych. Obiekt będzie posiadał 100 miejsc parkingowych. Operatorem spożywczym jest sieć Intermarché. Inwestor podpisał już umowy najmu m.in. z drogerią Rossmann, Pepco, Euro Apteka. Łącznie w obiekcie przewidziano 20 lokali handlowo- usługowych.

– Już pod koniec 2014 r. mieszkańcy Łodzi będą mogli zrobić zakupy w nowym obiekcie handlowym – mówi Wojciech Nowakowski. – Koncept Vis à Vis jest odpowiedzią na potrzeby lokalnego rynku. Jest to format idealnie dopasowany do potrzeb klienta, który liczy i łatwość i szybkość zakupów – dodaje.

Koncepcja centrów Vis à Vis opiera się na dostarczeniu klientom oferty codziennych zakupów w drodze do domu, z wygodnymi wejściami dostępnymi bezpośrednio z parkingu. Pierwszy obiekt tej sieci został otwarty przez Capital Park w listopadzie 2011 roku w Radomiu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY