REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Łodzianie zdecydowali, że plaża dla naturystów wraca na "Falę". Będzie też nowy basen i jacuzzi

  • Autor: UM Łódź
  • 04 kwi 2018 15:00
fot. pixabay.com

Jeszcze w tegorocznym sezonie wakacyjnym skorzystać będzie można z plaży dla nudystów w Aquaparku "Fala" w Łodzi. Będzie ona dostępna od 15 lipca br. wraz z nowym basenem.

REKLAMA

Pomysł na przygotowanie plaży dla nudystów zrodził się wraz z jubileuszowymi, 10. urodzinami "Fali" obchodzonymi w tym roku. - Niegdyś swoją oazę mieli tutaj naturyści. To w pewnym sensie kontynuowanie tradycji - mówił Andrzej Pirek, prezes zarządu Aquaparku "Fala". Ponadto łódzki aquapark dwa razy w roku organizuje specjalne wydarzenie dla amatorów nagiego opalania i pływania, czyli "Noc Naturystów", która cieszy się ogromnym powodzeniem i gromadzi zwykle od 700 do 1000 osób. Ostateczną decyzję o przygotowaniu inwestycji zarząd kąpieliska pozostawił łodzianom, którzy poprzez Vox Populi poparli pomysł i zdecydowali o stałym powrocie nudystów na "Falę" - podaje oficjalny portal miejski Łodzi.

Jeszcze przed sezonem letnim powstanie specjalnie ogrodzona nieprzeziernym płotem plaża dla nudystów. Wyposażona będzie w leżaki oraz zostanie wysypana piaskiem. Z otwartą przestrzenią połączy ją specjalne przejście labiryntowe. - Plaża dostępna będzie w cenie normalnego biletu na basen. Korzystać mogą wszyscy chętni, przy czym zakładamy, że będą to osoby dorosłe - zapowiada Andrzej Pirek. Koszty zagospodarowania terenu o powierzchni ok. 1000 m kw w całości pokryje spółka. Według szacunków będzie to 150 tys zł.

Plaża dla nudystów udostępniona zostanie 15 lipca br. W tym samym terminie nastąpi otwarcie innych inwestycji Aquaparku "Fala", czyli krytej hali basenowej z pięciotorowym basenem, trzema jacuzzi oraz kanałem wypływowym, który będzie łączył się z nowym basenem zewnętrznym.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY