REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Loftowe biura dla wymagających

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 mar 2015 11:12
Loftowe biura dla wymagających
Biurowiec Dzielna 60, fot. Ochnik Development
Loftowe biura dla wymagających
Loftowe biura dla wymagających
Loftowe biura dla wymagających

Gruntownie zmodernizowany obiekt, którego historia sięga początków dwudziestego wieku, oferuje nowoczesne biura loftowe. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu stały tu typowo fabryczne budynki. Dziś rozbudowana i odnowiona Dzielna 60 bryluje na warszawskim rynku biurowym.

REKLAMA

Ekskluzywne biurowce o industrialnym charakterze, uwodzą wyjątkowym designem. Imponujących rozmiarów szklane elewacje grają tu z epokowymi oknami z drewna meranti w kolorze angielskiej zieleni, a panoramiczna winda z kutymi balustradami balkonów. Poza architekturą prestiż kompleksu podnoszą użyteczne rozwiązania, które zostały w nim zastosowane.

Na lunch można tu wyjść do znajdującej się na terenie obiektu restauracji Nasza Kuchnia, której ogródek kawiarniany wychodzi na przytulny i elegancki dziedziniec pokryty granitową posadzką. Kantyna, mieszcząca się w dwupoziomowym lofcie, urządzona została w postindustrialnym stylu, który przełamują nowoczesne elementy wystroju. Można w niej zjeść domowe potrawy. Jeśli jednak ktoś potrzebowałby relaksu, w porze obiadu może odwiedzić, działające przy Dzielnej 60, centrum urody i zdrowia Bezpieczna Kosmetyka. Wizyta w jednym z czterech gabinetów może pomóc poprawić samopoczucie.

O aranżację wnętrza nowo otwartego salonu zadbał zespół popularnego programu Dekorady. Realizację projektu i ciekawy wystrój, który zyskał salon, można podejrzeć w ostatnim odcinku nowego telewizyjnego cyklu wnętrzarskiego. Projektanci mieli tu duże pole do popisu, bo budynki wchodzące w skład kompleksu oferują nietypową powierzchnię. Wyższą, dobrze nasłonecznioną, dzięki wielu przeszkleniom i klimatyczną, bo w wielu miejscach zachowane zostały dawne elementy konstrukcyjne hal fabrycznych.

Z biura przy Dzielnej nawet spacerem można dojść na sushi do pobliskiego Centrum Mody Klif. A jeśli pogoda jest piękna, alternatywą jest lunch na trawie na skwerze u zbiegu Pawiej, Smoczej i Dzielnej. Osoby, przyjeżdżające do pracy rowerem mogą wybrać się tam na małą przejażdżkę, a po powrocie skorzystać z szatni i pryszniców, które tu zostały dla nich specjalnie przygotowane. Kompleks zachęca jednak do pozostania na miejscu. Na jego terenie można odpocząć w przygotowanej przez inwestora - firmę Ochnik Development - Strefie Relaksu. Warto też wspomnieć, że atrakcyjną Strefę Konferencyjną Dzielna 60 pracownicy obiektu mogą wykorzystywać bezpłatnie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY